BUVOLÍ TYČ PLNĚNÁ DRŠŤKOU 20ks

Vaše cena: 599,-
Bez DPH: 535,-
Sleva: 57.21 %
Běžná cena: 1400,-
Ušetříte: 801,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Buvolí tyč plněná dršťkou

20ks buvolí tyče plněné dršťkou. Kombinace dvou pamlsků je pro pejsky mnohem atraktivnější. Buvolí tyč posiluje žvýkací svaly a pomáhá udržet dásně i zoubky zdravé. Dršťková náplň pamlsek zatraktivní. Dršťky jsou přeprané žaludky, které pejsci milují i v sušené formě. Jsou lákavým pamlskem zejména proto, že velmi atraktivně voní. Délka pamlsku 12,5cm, průměr 1,5cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.