CEDULKA NA POVĚŠENÍ TADY JSEM PÁNEM JÁ

Vaše cena: 999,-
Bez DPH: 826,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Cedulka z keramiky s nápisem tady jsem pánem já. Keramika je oranžové barvy.

Máte doma chlupatého mazlíčka a sháníte nějakou vtipnou cedulku? Pořiďte si tuto dekoraci s pejskem. Visací keramická cedulka s nápisem "tady jsem pánem já". Vel. 18x14cm. Cedulka je vhodná na pověšení na dveře, květinu, branku či jiné místo.
Nad tabulkou s nápisem a ozdobenou psími tlapkami je samotný pejsek. Veselý kukuč s motýlkem a tlapkami se opírající o ceduli. Nad oušky má vkusný provázek, který je barevně sladěný s celou dekorací.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.