Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

FLATAZOR PROTECT SENIOR 12kg EXP.9/19

Vaše cena: 999,-
Bez DPH: 869,-
Sleva: 61.49 %
Běžná cena: 2594,-
Ušetříte: 1595,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Flatazor Protect Senior je plnohodnotné suché krmivo pro starší psy.
Složky jsou mimořádně dobře stravitelné a vysloveně zpomalují stárnutí a změnu fyziologických funkc&i

Flatazor Protect Senior je plnohodnotné suché krmivo pro starší psy.

Složky jsou mimořádně dobře stravitelné a vysloveně zpomalují stárnutí a změnu fyziologických funkcí.

 

Plnohodnotné suché krmivo pro starší psy.

Stárnutí mozku a snižování fyziologické funkčnosti: Přípravek obsahuje takové složky, Které jsou mimořádně dobře stravitelné a vysloveně zpomalují stárnutí a změnu fyziologických funkcí. Usnadňuje trávení, jakož i fungování jater a srdce, ochraňuje kosti a klouby, regeneruje pokožku a posiluje ochranu organismu vůči antioxidanty.

 

Složení: Kukuřice, sušené kuře, kachní a krůtí maso, tapioka, kachní tuk, jablečné vlákniny, sušená vejce, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišní bílkoviny, rýže, lněná semínka, autolyzát z ryb (1,5% organický lyzát), materiál, uhličitan vápenatý, pivní kvasnice, frukto-oligosacharidy, hydrolyzované chrupavky, čertů dráp, artyčoky, rozmarýn, bambus, kinkeliba, boldovník, turanec kanadský, tužebník jilmový, kopřiva, černý rybíz, kurkuma, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, konzervační látky, vitaminy a stopové prvky (např. organický selen).

 

Průměrný obsah (%): Surové bílkoviny 26, Tuky 15. Syrová celulóza 2. Syrový popel (minerální) 6. Vápník 1,1. Fosfor 0,55.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.