Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KENNELS Puppy & Junior 4kg (EXP.5/18)

Vaše cena: 349,-
Bez DPH: 303,-
Sleva: 12.53 %
Běžná cena: 399,-
Ušetříte: 50,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Superprémiové suché krmivo pro štěňata všech plemen.

Kennels Favourite Puppy and Junior + je superprémiové krmivo nejvyšší kvality pro zdravý a bezproblémový vývoj vašeho drobečka. Je vylepšeno o extrakt Yucca schidigera, který zabrání zápachu.
Složení granulí je totožné s K.F. Puppy and Junior, velikost granulí je však přizpůsobena velikosti štěňat. Díky tomu je pejsci tak rychle nehltají a nepolykají tolik vzduchu, což zabraňuje nadýmání.

URČENO PRO:


-
štěňata velkých plemen od 4/6 měsíců
do 16/18 měsíců
-
štěňata obrovských plemen od 3/4 měsíců
do 16/18 měsíců

PROČ ZVOLIT TOTO KRMIVO:

- i z malého množství granulí, vytěží pejsek mnoho energie
- umožníte pejskovi bezproblémově růst
- zbavíte se problémů s nepříjemným zápachem
- dodáte pejskovi ideální poměr surovin, vitamínů a minerálů
-
dopřejete pejskovi zdravý rozvoj zubů, kostí a svalů
- uděláte maximum pro zdravou srst a kůži
- snížíte tvorbu volných radikálů
- díky nízké hmotnosti nemusíte mít strach z hniloby krmiva

ZAJÍMÁ VÁS, ČÍM KENNELS GARANTUJE KVALITU?

Víte, že toto krmivo je pod neustálým dohledem?


Superprémiová kvalita za hubičku (dříve jen pro vyvolené)!

Většina z nás nikdy neslyšela o superprémiovém krmivu!
Kennels Favourite je značkou kvalitního, dokonce superprémiového, krmiva. Kromě toho nabízí i speciální veterinární řady, které vyrábí jen velmi zkušení výrobci na základě dlouhodobého zkoumání a testování. Toto superprémiové krmivo má velkou koncetraci energie a navíc obsahuje kvalitní zdroje masa. Obsahuje všechny složky a to ve správných poměrech. Je komplexním krmivem!


Kompaktní výkaly, známka stravitelnosti?

Kennels Favourite Puppy and Junior patří mezi vysoce stravitelné a
stravitelnost je jeden ze základních ukazatelů kvality.. Je to dáno složením produktu, kdy prim hraje kvalitní maso. Obiloviny by neměly být hlavní surovinou k výrobě granulí. Rozhodně tu nenajdete zastoupení soji, kterou se občas dohání obsah bílkovin. Důkazem stravitelnosti budou kompaktní výkaly, které ukazují, že téměř všechny potraviny byly tělem Vašeho čtyřnohého kamaráda absorbovány.


Kennels Favourite předchází zdravotním problémům


Proti zánětlivým reakcím, pro kvalitní srst!

Krmivo Kennels se může dále pochlubit ideálním poměrem omega 6 a 3 mastných kyselin 5:1. Tyto kyseliny jsou zde ve velkém množství a mají tak zásadní vliv na kvalitu srsti. EPA a DHA jsou kyseliny ze skupiny látek omega 3.

Snížením tvorby volných radikálů proti rakovině!

Antioxidantní směs v krmivu snižuje tvorbu volných radikálů, které hrají roli v rozvoji a progresi rakoviny a selhání ledvin. Zamezuje poklesu tkáňových struktur, které souvisejí s věkem.


Jak na nepříjemný zápach?

Yucca schidigera extrakt obsahuje takzvané přírodní saponiny. Snižuje koncentraci soli (jako jsou čpavek, močovina, dusitanů a dusičnany), a zamezuje vzniku škodlivých plynů a nepříjemného zápachu z výkalů a moči. Kromě toho pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru. 

Maximum pro čerstvost krmiva!
Se stoupající vlhkostí granulí stoupá riziko jejich zkázy, proto do nich také výrobci přidávají větší množství konzervantů. U Kennels Favourite Adult se výrobce nebojí jít až na samou hranu vyrobitelnosti a funkčnosti granulí a dostávají se až k neuvěřitelným 8% vlhkosti. Tyto vlhkosti zaručují neuvěřitelnou odoltnost vůči růstu zhoubných bakterií. to umožňuje vyhnout se umělým konzervatům a přiblížit se tak maximálně k přírodní stravě.

Kennels Favourite PUPPY&JUNIOR jsou dobře stravitelné. Vytváří optimální možnost příjmu živin. Vašemu štěněti stačí jen malé množství jídla, což také snižuje množství výkalů. Velké množství vitamínů a stopových prvků, posiluje imunitní systém a podporuje vitalitu dospívání štěňat. Všechny vitamíny a minerální látky zajišťují řádný vývoj štěněte!

Doporučený přechod pro štěňata
Střední a velká plemena přechází na Kennel´s Favourite Active Dog  
Velmi velká plemena přechází na Kennel´s Favourite Active Dog rings

SLOŽENÍ:

dehydrované drůbeží maso, zlomkové rýže, získané živočišné bílkoviny, živočišný tuk, ječmen, kukuřice, dehydrované řepné řízky, rýžové otruby, fosfát monokalciumfosfát, lněný olej, lněné semínko, hydrolyzovaná kuřecí játra, chlorid draselný, chlorid sodný, yucca schidigera extrakt.  ** S oxidace redukující látky tokoferol-bohatý extrakt přírodního původu (vitamin E) a konzervační látky kyselina citrónová, propionátu vápenatého a kyseliny sorbové, povoluje EU.

 
Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.