Naše zboží

KLEC PRO MALÉ HLODAVCE

Vaše cena: 399,-
Bez DPH: 330,-
Sleva: 73.4 %
Běžná cena: 1500,-
Ušetříte: 1101,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Levná klec pro malé hlodavce barevná o velikosti 37x25x21cm. Drátěné bydlení pro myšky, křečky, nebo morčata.

Klec pro hlodavce barevná o velikosti 37x25x21cm.

Klec pro hlodavce s rozměry dostatečnými pro volnost pohybu několika malých zvířátek. Tato jednopatrová klíckaotevíratelnou stříšku, která umožní vyndání zvířátka a nebo drobnou úpravu interiéru v domečku vašeho mazlíčka.
Plusem tohoto kovového drátěného domečku je jeho tvar kvádru. Tak klícka dokonale vyplní jakýkoliv prostor a bude skladným boxem např. i při cestování vozem.
Morčata, myši a jiní malí hlodavci ocení šikovné mezipatro, kam si mohou přijít pro různé dobrůtky, nebo odkud mohou zvědavě prozkoumávat okolí.
Klícka má standartní mezery mezi dráty a tak můžete využít standartního drátěného programu pro zavěšení napáječek, misek a zásobníků.

Vyberte si u nás tu správnou klec pro křečka, pro morče, pro králíka, činčilu. V našem eshopu ČasKrmení.cz ji seženete za naprosto bezkonkurenční nízkou cenu.

Klec má dostatečně vysoké dno, plastovou nádobu, která zabrání vypadávání většího množství podestýlky. Díky praktickým dvěma držátkům můžete celý box i se zvířátkem snadno přenášet, aniž byste se museli bát, že vám mazlíček vypadne.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.