Naše zboží

Monge uřecí maso se šunkou VÝPRODEJ!!!

Vaše cena: 29,-
Bez DPH: 25,-
Sleva: 50.84 %
Běžná cena: 59,-
Ušetříte: 30,-
Dostupnost: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Konzerva Monge Dog Natural s kuřecím masem a šunkou. Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé psy. 
VÝPRODEJ!!! POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ, PAK JIŽ NEBUDE K DOSTÁNÍ!!
 
 
Kompletní superprémiové krmivo Monge Dog pro dospělé psy. Vyrobeno z přírodních surovin s vysokým nutričním obsahem. Strava s vyváženým poměrem bílkovin a tuků prospívá k udržení správné tělesné hmotnosti vašeho psího společníka a příznivě ovlivňuje správný chod jeho cévní soustavy.
 
Složení:
Kuře 45 %, šunka 4 %, rýže, želatina.
 
Analytické složky:
Vlhkost 82 %, bílkoviny 13 %, tuky 1,5 %, vláknina 1 %, popel 1 %.
 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.