Naše zboží

PEDIGREE KONZERVA HOVĚZÍ 400g EXP.7/18

Vaše cena: 39,-
Bez DPH: 34,-
Sleva: 43.48 %
Běžná cena: 69,-
Ušetříte: 30,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Pedigree konzerva Adult hovězí v želé 400g

PEDIGREE hovězí maso v želé
Pečlivě připravené krmivo s čerstvým masem. Krmivo neobsahuje barviva ani konzervační látky

Krmivo obsahuje obiloviny zajištující dobrou stravitelnost. Mastné kyseliny Omega 6 zaručují zdravou a lesklou srst, vitamín E podporuje immunitní systém.

Složení:

Maso a výrobky živočišného původu (maso, min 30% hovězího masa, min. 4% čerstvého masa), oleje a tuky, rostlinné produkty, minerály

Analýza:

Protein 8%

Popel 3%

Oleje a tuky 5,5%

Vláknina 0,3%

Vlhkost 80%

Síran měďnatý 2,5 mg / / kg

Vitamín D3 150IU/kg

Vitamín E 50 mg / kg

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.