Naše zboží

PGF Adult Chicken Salmon 12kg EXP.11/23

Vaše cena: 1399,-
Bez DPH: 1217,-
Sleva: 22.71 %
Běžná cena: 1810,-
Ušetříte: 411,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Kompletní supeprémiové krmivo Primordial Adult je určeno pro dospělé psy.

Primordial GF Adult Chicken Salmon 12kg

Kompletní supeprémiové krmivo Primordial Adult je určeno pro dospělé psy. Cílem krmení je přirozeně podpořit zdravou kondici psa. Koncept krmiva pro psy Primordial GF Adult Chicken & Salmon vychází z filozofie, že předkové psů byli masožraví predátoři (vlci), kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami. Granule obsahují např. tyto suroviny: OSTROPESTŘEC – GRANÁTOVÉ JABLKO – JABLKO – ŠÍPEK - ROZMARÝN (účinky těchto surovin jsou popsány níže v popisu).

 

Primordial s masem z kuřete a lososa je holistické bezobilné krmivo s chutným zdrojem bílkovin. Kompletní bezobilné vysoce stravitelné krmivo pro psy je bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin. Kuřecí maso, striktně z volného výběhu, poskytuje snadno stravitelné bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují. Losos, jako všechny ryby, je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci pro kůži a srst a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy). Dále je bohatý na minerální soli a jeho bílkoviny jsou snadno stravitelné. Ovoce a zelenina bohaté na vitaminy, minerály a fytonutrienty, trávicí vlastnosti jablka, antioxidační funkce granátového jablka a šípku a podpora jater ze strany ostropestřce dodávají tomuto krmivu dokonalou rovnováhu chuti a živin. Jedná se o skutečně holistický produkt, který aktivně přispívá k celkovému zdraví psa.

 

Výhody granulí Primordial:

 • 100% přírodní produkt - 70% živočišných ingrediencí, 30% zeleniny, bylinek a ovoce
 • nízký glykemický index
 • široký výběr receptur
 • atraktivní chuť
 • snadná stravitelnost
 • bez obilovin (grain free)
 • čerstvé maso
 • kompletní krmivo
 • superprémiová kvalita
 • vyrobeno v Itálii
 • Balení: 12 kg
 • Příchuť: kuře, losos
 • Určeno pro: dospělé psy
 • Charakteristika granulí Primordial: Hlavním posláním výrobce Mister Pet (Itálie) je výroba vyváženého krmiva, které přispívá ke zdravému a dlouhotrvajícímu životu psího mazlíčka. Do receptur svých produktů pečlivě vybírají převážně čerstvé ingredience - maso, ryba, ovoce, zelenina a léčivé rostliny. Pejsci preferují bohatý jídelníček na bílkoviny (maso) a chudý na uhlohydráty (obiloviny). Z toho důvodu v holistických krmivech Primordial nenajdeme žádné obiloviny (krmivo je tedy označováno "GRAIN FREE"). Díky 70% obsahu vybraného masa je udržován glykemický index velmi nízko. 35% čerstvého masa navíc zajišťuje, že je krmivo pro pejska atraktivní po chuťové a stravitelné stránce. Čerstvé maso je také zárukou toho, že budou zachovány požadované nutriční hodnoty. Kromě masa obsahuje krmivo i velké množství zeleniny (30%),díky které jsou granule velmi bohaté na aktivní látky a esenciální oleje.
 • ANANAS, JABLKO - skvělá pomoc pro střeva během trávení
 • GRANÁTOVÉ JABLKO, OSTRUŽINY, BRUSINKY, BORŮVKY. ŠÍPEK, ROZMARÝN - bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty pro boj s volnými radikály
 • PAMPELIŠKA, OSTROPESTŘEC - léčivé rostliny podporující ochrannou funkci jater
 • LESPEDÉZIE, BRUSINKA, BORŮVKA - vysoce prospěšné pro močové ústrojí (močopudné vlastnosti)
 • JUKA - bohatá na minerální soli, účinná při snižování zápachu výkalů a moči
 • MOŘSKÁ ŘASA - zdroj jódu a minerálních solí ke zlepšení metabolismu psa

 

Aplikace pro jednoduché objednávání stále stejného krmiva na 1 kliknutí

Nejprve u nás udělejte svoji první objednávku standardním způsobem a poté si stáhněte tuto aplikaci buď pro Android či Apple. Po otevření aplikace se vám ihned načte vaše poslední objednávka z eshopu caskrmeni.cz. Vše je naprosto jednoduché, přehledné a intuitivní. Po kontrole stisknete tlačítko "Objednat znovu" a je hotovo :-)

Co se bude dít dále? Vaše objednávka je tímto automaticky přenesena do našeho eshopu a bude vyřízena standardním způsobem.


Takto můžete opakovat objednávky měsíc co měsíc. Vyhnete se tak spouštění prohlížeče, vypisování či hledání adresy eshopu, logování, vyhledávání produktů, nákupnímu košíku a přitom budete mít vše dokonale pod kontrolou!

Věříme, že si aplikaci oblíbíte a že se díky ní každá objednávka stane příjemným zážitkem. 
 
 
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.