Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

PLASTOVÁ BOUDIČKA PRO PSA STŘEDNÍ RASY

Vaše cena: 2999,-
Bez DPH: 2479,-
Sleva: 57.16 %
Běžná cena: 7000,-
Ušetříte: 4001,-
Akce končí za
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Bouda, která je praktická z hlediska udržování čistoty a také snadno přenositelná.
 
Bouda, která je praktická z hlediska udržování čistoty a také snadno přenositelná.

Střední plastová bouda vel. 79x56x60cm. Vhodná nejen domů, ale i na cesty. Výhodou této boudy je díky nízké hmotnosti snadná manipulace a snadná údržba. Perfektní pro případy, kdy řešíte problém s hygienou a nemůžete použít normální pelíšek (např. z důvodu inkontinence).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.