VYKRAJOVACÍ FORMA JORKŠÍRSKÝ TERIÉR

Vaše cena: 199,-
Bez DPH: 164,-
Dostupnost: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Perfektní vykrajovací pomůcka zejména na svátky

Vykrajovátko na těsto - jorkšírský teriér. Připravte na svátky cukroví, které jen tak někdo neviděl. Vyberte si z našich psích a jiných zvířátkových vykrajovátek a mějte něco jiného než ostatní.


Vhodné pro výrobu cukroví, sušenek, perníčků vykrajování z marcipánu apod.

Rozměry (vykrajovaný motiv): cca 6,5 x 6 x 1,6 cm

Materiál: PLA plast

 

Tento materiál je plastem z kukuřičného škrobu. Plast trvalý a pevný, avšak jedné se o materiál biologicky odbouratelný, odolný do cca 60°C. Plast z kukuřičného škrobu je perfektním materiálem pro potravinářšký průmysl. Je zcela bezpečný a pokud se rozbije či doslouží, můžete ho vyhodit či zakompostovat a do 2 let se bezezbytku rozloží.

 

Nedávat do myčky, po použití omýt vlažnou vodou s mycím prostředkem. Při mytí v myčce či horké vodě dojde ke zkroucení.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.