Naše zboží

SVAŘOVANÁ SÍŤ NA KOTCE, VÝBĚHY 10/25 m

Vaše cena: 4599,-
Bez DPH: 3801,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pletivo, svařovaná síť na výběhy, voliéry nebo jako odolný plot. Vel.oka 10x10 milimetrů. Drát 0,8 mm, výška 1000mm, délka 25m, povrch pozink

Ideální volbou pro výběhy, voliéry nebo pro výstavbu kotců je vhodná tato svařovaná síť s okatostí 10x10 milimetrů. Svařovanou síť dodáváme v celkové délce 25 metrů.

 

Základní specifikace Svařovaná síť 10/0.8/1000/25m funkce:

 

  • drát pozinkovaný
  • okatost 10*10 mm
  • průměr drátu 0.8 mm
  • výška 1000 mm
  • Obsah balení Role: 25 m.
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.