Naše zboží

PŘEPRAVKA PRO HLODAVCE VELKÁ

Vaše cena: 499,-
Bez DPH: 412,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Transportní plastová přepravka pro činčily, králíčky a osmáky.

Přepravka pro hlodavce, která je dostatečně velká pro přenášení činčil, zakrslých králíčků, osmáků nebo krys. Velikost přepravky je dostatečných 30x21x23cm a žádná procházka pro ně tedy nebude žádným utrpením. Pokud máte více menších hlodavců, též doporučujeme koupit jednu větší přepravku, např. této velikosti.  Přepravku lze odklopit z vrchu. Po celém obvodu je dostatek větracích otvorů, k přenášení uvítáte dvě příjemně uchopitelná ucha.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.