Naše zboží

HOLUBNÍK NA KŮLU/SLOUPU DŘEVĚNÝ 6 KÓJÍ

Vaše cena: 19900,-
Bez DPH: 16446,-
Sleva: 33.67 %
Běžná cena: 30000,-
Ušetříte: 10100,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Holubník pro holuby vhodný na kůl či sloup. Kvalitní dřevo, 3 vrstvá střecha, šindel.
 
Holubník pro holuby vhodný na kůl či sloup. Kvalitní dřevo, 3 vrstvá střecha, šindel.

Velký dvoupatrový holubník vhodný k umístění na kůl či sloup. výška: 135cm, šířka 85cm.

Holubník je vyrobený z palubek,  střecha se skládá ze tří vrstev - deska, ipa + dvojitý šindel, tedy prosáknutí či zatékání vody při nepřízni počasí je absolutně vyloučeno.

Plášť holubníku se též skládá ze třech kruhů v jedné vrstvě. Vše je bytelně provedené s důrazem na dlouhou životnost.

Holubník doporučujeme umísťit na takové místo, kam se nedostane kočka nebo jiný predátor. Doporučujeme dát přednost hladké trubce před dřevěným kůlem, po kterém s dá vyšplhat.

Produkt dodáváme smontovaný

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.