Naše zboží

SVATEBNÍ KLEC NA HOLUBY, HRDLIČKY

Vaše cena: 1999,-
Bez DPH: 1652,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Přenosný box na holuby

Svatební obřad už se chystá a už schází jen to poslední: Vypustit ptáčky a říci leťte, holoubci, a neste zprávu o naší lásce do celého světa! Svatební obřad bývá často zakončen vypouštěním páru bílých holubů. A protože svatbu chceme mít dokonalou, neměli bychom zapomenout ani na nádobu, ze které holoubci vyletí. Ručně pletený proutěný koš ve tvaru srdce byl vyroben přesně pro tuto příležitost. Je lehký, prodyšný, skvěle drží tvar a víko můžete zjistit kolíčkem nebo velkou mašlí.

Proutěný koš ve tvaru srdce je opatřen víkem s pojistkou proti nechtěnému otevření. Rozměry: 35 (výška) x 30 (hloubka) x 35 (šířka) cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.