VÝBĚH PRO KACHNY VELKÝ S PODLAHOU

Vaše cena: 19990,-
Bez DPH: 16521,-
Sleva: 20.04 %
Běžná cena: 25000,-
Ušetříte: 5010,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Velký výběh pro kachny 2,5 x 2,5 m levně. Výběh se zastřešením, s podlahou.
 
Velký výběh pro kachny 2,5 x 2,5 m levně. Výběh se zastřešením, s podlahou.

Velký výběh pro kachny 2,5x2,5 m


Velký kotec/výběh pro kachny a jiná malá zvířata o rozměrech 2,5m x 2,5 m. Rozteč drátu je 6 cm. Výška vyšší strany je 1,7 m a nižší 1,5 m. Konstrukce je provedená z pozinkovaných profilů a pozinkovaného drátu.
Součástí výběhu je i impregnovaná podlaha. Jedná se o typizovaný výrobek. Střecha má zadní spád, aby prostor před voliérou zůstal při dešti čistý. Stejně tak nebude mokro ani z boku, kde jsou umístěna dvířka. Střecha je vyrobena z trapézového plechu, profil T-14.

Pozor! Doprava zdarma! Zavolejte si či napište pro upřesnění termínu dodání a my vám kotec dovezeme až domů.

Co všechno je již v ceně:


Doprava - ZDARMA
Složení výběhu na místě (cca 20min.) - ZDARMA
Impregnovaná podlaha - ZDARMA

 

Pohled na bezpečnostní kličku, díky které se dvířka neotevřou nikdy sami od sebe. Pro otevření je třeba překonat odpor pružiny. Nikdo o takové otevírání nezavadí náhodou a zvířata se vám nikdy bez vašeho vědomí nerozutečou.

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.