Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

BÍLÁ KOČKOVITÁ STOLIČKA

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bílá stolička zdobená kočičkami je vyrobená z kvalitního dřeva a ručně malovaná prvotřídními barvami!

Kočkovitá stolička je vhodná pro všechny malé i velké princezny, které ještě nedosáhnou tam, kam potřebují! Stoličku také ocení ti, kteří si rádi sednou kamkoli a kdekoli.

Ručně malovaná dřevěná stolička v kulatém provedení, zdobená tulícími kočičkami je skvělým dárkem pro malé i velké milovníky koček. Bílá dřevěná stolička s tulícími kočičkami má rozměr: průměr 22 cm, výška 33 cm + 4 nohy.


Originální dřevěná bílá stolička s tulícími kočičkami bude originálním doplňkem každého moderního i klasického dívčího pokojíčku i moderního interiéru. Dřevěná stolička je ručně malovaná, proto může dojít k drobným odchylkám od obrázku.


Specifikace dřevěné stoličky s tulícími kočkami:

ruční práce

materiál - dřevo

použité kvalitní barvy

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.