Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

DŘEVĚNÁ SKŘÍŇKA NA KLÍČE V BÍLÉ BARVĚ

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 991,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Luxusní provedení a trendy vzhled této dřevěné skříňky na klíče na sebe upoutá pozornost hned při příchodu do chodby!

Pro bezpečné uložení klíčů a dalších drobností je určená tato stylová dřevěná skříňka na klíče s dekorem kočiček. Hledáte originální interiérové dekorace, které by zároveň byly alespoň trochu praktické? Pak si pořiďte tuto krásnou skříňku na klíče s dekorem tulících kočiček, která uschová vaše drobné poklady na svém místě. Celkový rozměr krabice na klíče je 19 x 21 x 4,5 cm


Skříňka na klíče je vyrobena z kvalitních materiálů, navíc je ručně malovaná, proto se můžete dodaný výrobek trochu lišit od obrázku.


Specifikace skříňky na klíče

dřevěná krabice

ručně malovaná

s praktickým otevíráním

6 háčků uvnitř

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.