Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

HRANATÝ DŘEVĚNÝ SVÍCEN

Vaše cena: 299,-
Bez DPH: 247,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Tento stylový kočičí svícen ze dřeva, ručně malovaný, o rozměrech 8 x 8 x 3 cm, je určený pro všechny romantické duše!

Všude tam, kde si potřebujete rozsvítit nebo kde chcete navodit příjemnou atmosféru, se hodí tento dřevěný svícen, s motivy koček! Ručně malovaný svícen má rozměry 8 x 8 x 3 cm. Krásný malý svícen s kočkami je skvělou volbou pro všechny, kteří milují dekorace s motivy koček. Malý svícen o rozměrech 6 8 x 8 x 3 cm disponuje prostorem pro čajovou svíčku.

 

Malý svícen s motivy koček je vyroben ručně, proto se může v detailech lišit od obrázku. Malý zelený svícen dodáváme bez čajové svíčky.

 

Specifikace zeleného svícnu s kočkou

ruční práce

dřevěný svícen

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.