Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

JMENOVKA NA DVEŘE S MOTIVY KOČEK

Vaše cena: 499,-
Bez DPH: 412,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nádherná a roztomilá je tato ručně malovaná dřevěná cedulka na dveře s dekorací koček nabízí skvělou možnost, jak uveřejnit své jméno na vchodových dveřích!

Hledáte originální jmenovku na dveře s motivy koček, která by navodila příjemný hřejivý pocit domácí pohody, pak doporučujeme, zakoupit tuto romantickou jmenovku na dveře s motivy koček.

Jmenovka na dveře s motivy koček má rozměr  7 x 15 x 0,5 cm. Vyrobeno ručně, proto se může vzhled malinko lišit od obrázku. Do poznámky prosíme uveďte příjmení.

 

Specifikace jmenovky na dveře s motivy koček

nádherná dekorace na vchodové dveře

dřevěná dekorace

možnost zavěšení za jutový provázek

ruční práce

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.