Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOVOVÁ DEKORACE KYTARA A KOČIČÍ PLAYER

Vaše cena: 1699,-
Bez DPH: 1404,-
Sleva: 32.04 %
Běžná cena: 2500,-
Ušetříte: 801,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nádherná stříbrná postavička do vašeho interiéru

Rozhodli jste se váš kytarový domov ještě o něco vyšperkovat? Tak to vám nesmí doma chybět tato kovová hand-make dekorace - kočka, která v rukách drží Váš nejoblíbenější strunný nástroj. A že se s tím nemaže! Prsty jí po pražcích létají sem a tam a její výraz? Jako by to nic nebylo.
Tou podstatnou a barevně zvýrazněnou věcí na celé té sošce je právě hudební nástroj. Kočička je spíše v pozadí. Celá dekorace má patinu. 


Specifikace:
Materiál: kov
Barva: modrá
Velikost: 27 * 9.2 * 11.5 cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.