Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

ŽLUTÝ SERVÍROVACÍ TÁC S KOČKOU

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 991,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Krásný servírovací tác s kočkou je ručně malovaný a disponuje praktickými dvěma úchyty!

Udělejte radost sobě nebo všem milovníkům koček, které znáte tímto žlutým servírovacím tácem s kočkou. Ručně malovaný servírovací podnos ve žlutém provedení s černou kočkou bude nepostradatelným pomocníkem do každé domácnosti, proto neváhejte a objednejte si tento vtipný podnos, se kterým donesete bezpečně všechny dobroty na stůl a ještě sklidíte pochvalu od návštěvy!


Moderní doplněk do každé domácnosti! Tento servírovací podnos zdobený kočkou upoutá pozornost kdykoli položíte tác na stůl. Ručně malovaný tác ve žluté barvě má velikost: Rozměr: délka 40 cm x šířka 30 cm


Specifikace servírovacího podnosu s kočičkou

dřevěný tác

ručně malovaný obrázek

praktická madla pro jednoduchou manipulaci

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.