KOČIČÍ FONTÁNKA, PÍTKO + 3 FILTRY ZDARMA

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 991,-
Sleva: 40.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 801,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Kvalitní kočičí fontánka se 3mi filtry navíc. Super sada za bezkonkurenční cenu.

Fontána pro kočky a malé psy - Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého miláčka šťastného a zdravého. 

Tato balení navíc obsahuje 3 výměnné filtry

Proč vaše kočka a pes potřebují fontánu k pití? Tekoucí voda obsahuje více kyslíku, skvěle chutná, je čerstvá, a všechna zvířata to vědí! Protože je voda čerstvá, vypijí jí přirozeně více. 
Co fontána nabízí? Rychlá a snadná výměna filtru, dvě úrovně hladin k pití, 2L objem fontány a vysoce kvalitní vodní čerpadlo. 
PDD Design z Velké Británie se spojil s předním výrobcem vodních čerpadel s mnohaletou tradicí, aby vyvinuli fontánu H2O, produkt, který musíte mít. 

Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého domácího miláčka šťastného a zdravého. 

1 ) Fontána se dvěma úrovněmi hladin pro pití 
2) Systém čerpání vodu provzdušňuje a udržuje křišťálově čistou 
3) Balení obsahuje filtry navíc (houbovitý polštářek s aktivním uhlím) 
4) Super tichý systém pumpování vody, na čerpadlo je poskytnutá dvouletá záruka 
5) Lze mýt v myčce 
6 ) Komponenty jsou vyrobeny z potravinářského plastu, neobsahuje BPA (Bisfenol A) 

Rozměry fontány: šířka 24 cm, hloubka 14,7 cm a výška 14,5 cm. 
Objem fontány: 2l. 

Důležité bezpečnostní upozornění: 
VAROVÁNÍ - NENECHÁVEJTE čerpadlo běžet na sucho, bez vody! 
• Nepoužívejte venku. Pouze pro vnitřní použití v domácnosti. 
• Fontánu můžete nechat běžet nepřetržitě, je ale nutné udržovat maximální hladinu vody a pravidelně fontánu čistit. PRAVIDELNĚ KONTROLUJTE hladinu vody, aby nedošlo k poškození vodního čerpadla. Voda je spotřebována a také se odpařuje. Pokud hladina klesne, čerpadlo může běžet na sucho a zničit se. 
• Udržujte plastovou nádobu čistou a v dostatečné vzdálenosti od zásuvky či jiných elektrických přístrojů. Pokud se fontána poničí, zajistěte, aby se voda nedostala do elektrických zásuvek či jiných elektrických přístrojů. 
• Fontánu zapojujte a používejte pouze společně s dodaným, originálním adaptérem. Před čištěním a údržbou vždy odpojte 12V kabel z adaptéru, ze zásuvky. 
Z: U typu ze zástrčkou balení neobsahuje adaptér ani 12V kabel. 
• Fontánu používejte pouze s originálními komponenty a nepoužívejte ji pro jiné účely, než je smysl použití a než je popsáno v tomto návodu. 
• Nedotýkejte se napájecího zdroje, pokud máte mokré ruce. 
• Nepoužívejte fontánu, pokud je poškozený napájecí kabel. Vyměňte vadné nebo poškozené díly. Používejte pouze originální díly od výrobce anebo díly dodané servisním zástupcem/prodejcem. Případně si je nechte vyměnit kvalifikovanou osobou, abyste předešli případnému nebezpečí. 
• Uschovejte tento návod pro budoucí potřebu. 
• Fontána by měla být vždy umístěna pod úrovní zásuvky, aby se zabránilo případnému kapání a stříkání vody do blízké zásuvky, adaptéru nebo na stěnu. 
Z: U typu ze zástrčkou balení neobsahuje adaptér. 
• Hmotnost fontány, když je plná vody, je cca 2,5 kg. 
• Vždy před čištěním odpojte celou anebo část fontány ze zásuvky. 
• Kabel odpojte z elektrické sítě vždy, pokud není fontána používána. 
• Nikdy nepoužívejte fontánu a/nebo její příslušenství, pokud je viditelně poškozené, správně nepracuje anebo došlo např. k pádu fontány a vada může být skrytá. 
• Pokud je jakýkoli elektrický spotřebič používán dětmi anebo se nachází v jejich blízkosti, je přísný dohled nezbytný. Nenechávejte fontánu bez dozoru. 
• Vizuálně denně kontrolujte kabely. Okamžitě vyměňte kabel anebo jiné díly, pokud objevíte známky poškození nebo žvýkání, pokud některé části z fontány chybí. 
• Některá zvířata mohou být citlivá na plast. Pokud váš mazlíček vykazuje příznaky alergické reakce, prosím, přestaňte ji používat a poraďte se s veterinářem.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.