Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KRUHOVÁ JÍZDÁRNA 16m

Vaše cena: 59990,-
Bez DPH: 49579,-
Sleva: 14.3 %
Běžná cena: 70000,-
Ušetříte: 10010,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kruhová jízdárna pro koně, sestava
 
Kruhová jízdárna pro koně, sestava

Kruhová jízdárna pro koně - hotová sestava skládající se z 16ti rovných dílů o délce 3m a 1 panelu s otevíratelnými dveřmi. 

Dopravu zajišťuje firma Toptrans a je zdarma, pokud její výše nepřesáhne 2.000 Kč. V případě dovozu do větších vzdáleností či přesáhnutí této částky bude doúčtován pouze rozdíl v ceně.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.