Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOŇSKÝ PŘEPRAVNÍK PERSEUS

Vaše cena: 249000,-
Bez DPH: 205785,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Jeden z nejluxusnějších přepravníků na koně.
 
Jeden z nejluxusnějších přepravníků na koně.

Přepravník koní Perseus je vlajkovou lodí mezi přepravníky koní MARO. Moderní design přívěsu splňuje nejnovější trendy. Přívěs je vybaven moderními blatníky v barvě přívěsu. Při výrobě nástaveb jsou používány nejmodernější metody, které zaručují velkou pevnost skeletu a jeho dlouhou životnost. Barvu skeletu je možné vybrat dle vzorníku RAL. Rám přívěsu je velmi stabilní a snížený podvozek zaručuje dobré jízdní vlastnosti. Velkou předností přívěsu jsou velké vstupní dveře do prostoru ke koním. Délka rampy 1650 mm zaručuje snadné nakládání a vykládaní koní. Prostor nad rampou je zakryt laminátovým krytem, který nahrazuje plachtu používanou u většiny přívěsů. Vzhled přívěsu umocňují zapuštěná světla moderního vzhledu a moderní větrací okna. Vestavěná sedlovna je vybavena držáky na 2 ks sedel a 2 ks uzdeček. Za příplatek je možno přívěs vybavit podlahou z aluminiových profilů s gumou 8 mm. Přívěs je v základní ceně kompletně vybaven pro přepravu 2 koní.

 

Ložná plocha 3460*1680*2220mm, celková hmotnost 2000kg, užitná hmotnost 1050kg, kola 185/70R14, podlaha speciální překližka + guma 8 mm

 

Objednáváte kompletní služby včetně dodání až na adresu. Vše je již v ceně, včetně dopravy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.