Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

TŘMENOVÉ ŘEMENY GRAND 1 450 X 27 mm

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 991,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
TŘMENOVÉ ŘEMENY GRAND 1 450 X 27 mm

Hledáte kvalitní a odolné třmenové řemeny, které by odolávaly i náročným jízdám? pak vám doporučujeme, zakoupit tyto třmenové řemeny značky Grand.


Z kvalitní a odolné černé kůže jsou vyrobeny tyto třmenové řemeny Grand. Třmenové řemeny jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže v černém provedení. Přezky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného kovu s protikorozní úpravou.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.