Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOŽENÁ UZDEČKA EXCELSIOR SHETTY

Vaše cena: 2899,-
Bez DPH: 2396,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Elegantní kožená uzdečka EXCELSIOR disponuje stylovou V koženou čelenkou, zdobenou kamínky.

Pro nejrůznější soutěže, ale také pro běžné nošení je určena tato kožená uzdečka Excelsior "V". Kožená uzdečka je zdobená na přední straně kamínky, skvěle se hodí pro nejrůznější soutěže, ale také pro běžné nošení. Kožená uzdečka je navržena s anglickým kombinovaným nánosníkem. Kování z nerez oceli. Dodáváno s plátěnými otěžemi se zarážkami. Velikost pro Shetty.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.