Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

UZDEČKA HKM V ZDOBENÁ DIAMANTY

Vaše cena: 5990,-
Bez DPH: 4950,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Velmi elegantní je tato uzdečka HKM, která je zdobená krásnou čelenkou do V a syntetickými diamanty.

Luxusní kožená uzdečka, zdobená krásnou čelenkou do "V" posetou velmi věrohodnými syntetickými diamanty s anglickým kombinovaným nánosníkem. Podložený nánosník a nátylník, nerezové kování. Udečka HKM je dodávána s plátěnými otěžemi se zarážkami. Tato uzdečka HKM bude skvělou volbou pro rekreační vyjížďky i na sportovní aktivity.

 

Dodáváme ve velikosti 1. 2. 3.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.