Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

UZDEČKA HORZE KENT KOŽENÁ 1/PONY

Vaše cena: 2999,-
Bez DPH: 2479,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Velmi elegantní a nadčasová uzdečka HORZE Kent disponuje anglickým kombinovaným nánosníkem

Originálním, vkusným a především praktickým doplňkem každého koně bude tato uzdečka HORZE Kent, která je nejen krásná, ale také velmi praktická. Kožená uzdečka HORZE Kent je navíc zdobená zajímavě zdobenou čelenkou. Měkké vypodložení nánosníku a nátylníku. Součástí dodávky jsou pogumované protiskluzové otěže.


Uzdečka HORZE Kent kožená

Uzdečka s anglickým kombinovaným nánosníkem se zajímavě zdobenou čelenkou
- polstrovaný nánosník a nátylník
- tenká čelenka s "perličkami"
- součástí dodávky jsou pogumované protiskluzové otěže

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.