Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

UZDEČKA PASSO KOŽENÁ VEL.3

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pro stylové jezdce, kteří chtějí mít svého koně nejen dobře pod kontrolou, ale také hezky upraveného, je tato uzdečkaa Passo, která disponuje anglickým kombinovaným nánosníkem

Chcete, aby váš kůň měl na sobě krásné doplňky, které budou navíc praktické, Pak právě pro vás je vhodná tato uzdečka Passo kožená, která je nejen kvalitní a pohodlná, ale také cenově dostupná, v porovnání s kvalitním a detailním zpracováním.

Kvalitní kožená uzdečka Passo ve velikosti 3, disponuje anglickým kombinovaným nánosníkem a plátěnými otěžemi se zarážkami. Dodáme v barvách hnědé a černé, do poznámky v objednávce prosíme uveďte požadovanou barvu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.