Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

UZDEČKA SILVERADO KOŽENÁ VEL.2

Vaše cena: 2299,-
Bez DPH: 1900,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Krásně zpracovaná je tato černá uzdečka Silverado, které disponuje anglickým kombinovaným nánosníkem a je zdobená řetízkem z kamínků.

Pokud hledáte kvalitní a vkusnou koženou uzdečku v černé barvě, která se bude hodit k černému koženému sedlu, pak je právě pro vás vhodná uzdečka Silverado, která je nejen krásná, ale také velmi praktická. Kožená uzdečka Silverado je navíc zdobená krásným řetízkem z kamínků. Měkké vypodložení nánosníku a čelenky je ve stříbrné barvě. Plátěné otěže se zarážkami. Nerezové kování. Uzdečku dodáváme ve velikosti 2.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.