Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PŘÍSTŘEŠEK PRO OVCE

Vaše cena: 49000,-
Bez DPH: 40496,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dřevěný přístřešek pro ovce - extra velký, kvalitní dřevo, spojovací materiál, pokrývka střechy, návod
PŘÍSTŘEŠEK PRO OVCE
PŘÍSTŘEŠEK PRO OVCE
PŘÍSTŘEŠEK PRO OVCE
PŘÍSTŘEŠEK PRO OVCE

Přístřešek pro ovce vel. 2,5 x 4 m. Ekonomický přístřešek (stavebnice), který si dokáže díky dodávané instruktáži složit zákazník sám. Box je vyroben z palubek síly 1,9 cm a trámů 7,5 x 7,5 cm

 • Šířka 250 cm.
 • Délka 400 cm.
 • výška 250 cm

 

Velmi praktický, velký přístřešek který bude pohodlný nejen pro zvířata, ale i pro majitele který už nikdy nebude muset ohýbat hřbet. Neočekávejte žádnou malou boudičku, která se špatně udržuje. Toto řešení je praktické pro všechny. Ovečky přivítají možnost schovat se v zimě do závětří a v létě uniknout před ostrým sluncem a chovatel uvítá dostatek prostoru na vše co je potřeba.

Dřevo je perfektní materiál a pokud se rozhodnete si přístřešek dovybavit, abyste měli vždy všechno potřebné po ruce, stačí vám k tomu vrtačka, šroubovák, pár vrutů. Napáječky, žlaby, jesle a další připevníte na své místo rychle a snadno. Ovečky se tak snadno dostanou k jídlu i vodě a díky našemu dostatečně prostornému řešení bude dost místa pro pohyb. Každá ovce by kolem sebe měla mít alespoň 1,5 m2. U březích ovcí nebo beranů více.

 

Důležité vlastnosti:

 

 • Montáž  domku  je  jednoduchá, montují  se k sobě celé hotové panely 
 • Samostatná rámová  konstrukce u každého panelu  zajištuje zvýšenou  pevnost  a  odolnost  domku
 • V ceně je veškerý spojovací materiál a plánek pro snadnou montáž (lze zvládnout vlastními silami) Na vyžádání lze pomoci s hrubou montáží, cena na vyžádání.           
 • Cena domku je včetně asfaltovýho pásu  na střechu
 • Dveře  jsou  svlakové  se  zástračkou  šířky  125 cm
 • Dopravu u domku Vám  zajistíme naší dopravou
 • Cenu  dopravy Vám rádi  spočítáme  na  vyžádání  (není v ceně, záleží na vzdálenosti)
 • Vyrobeno ze stavebního řeziva.
 • Matriál je ohoblován (nebroušen).
 • Na montáž domku musí být připravena podesta v rovině.

 

Příplatkové služby: pokud se necítíte na montáž vlastními silami, jsme schopni zajistit montáž na místě. Cena se odvíjí od vzdálenosti.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.