Boudy pro psy

Boudy pro psy střední, velké, XXL! Nenabízíme stovky produktů ze kterých si nevyberete, ale ty nejlepší boudy pro psy, ze kterých jsme po létech vylepšování postavili tuto výběrovnou nabídku. Jsou vyráběné v České republice, složeny již v dílně a kompletně vybavené a složené doručovány až k vám domů. Jsme schopni pružně reagovat na vaše přání a vyjít vstříc i vašim individuálním požadavkům. O tom jak vybrat boudu se můžete dočíst v článku od MVDr. Martiny Halbichové Vítové

 

Jsou aktivní filtry, nezobrazují se všechny položky
V této kategorii a s těmito filtry nebyly nalezeny žádné položky. Prosíme zkuste upravit Vámi nastavené filtry.

Jaká by měla být velikost vchodu do psí boudy?

 

Vchod boudy by měl být veliký tak akorát. Vstupní otvor nesmí být příliš velký, aby se dovnitř psí boudy v zimě nedostávalo příliš mnoho studeného vzduchu. Zároveň musí být velikost vchodu volená s ohledem na velikost pejska tak, aby jím mohl pohodlně procházet. Vyjít můžete z kohoutkové výšky vašeho psa a přidat pár centimetrů. Jak změřit kohoutkovou výšku v domácích podmínkách poradí MVDr. Anet Křesalová.  Šířka vchodu by měla odpovídat tomu, jak je váš čtyřnohý člen rodiny mohutný.
 

Do jakých teplot boudu zabezpečit a kdy psa venku už nenechávat?

 
Tady je potřeba rozlišovat, zda jsou pejskové na pobyt venku zvyklí. Zda pobývají venku celoročně a nebo nikoliv.Ti kteří bydlí celoročně venku, přizpůsobí kvalitu srsti a dokážou si poradit i s nižšími teplotami.  Pokud ale hrozí teploty výrazněji pod bodem mrazu, řekněme mínus deset a víc, je dle MVDr. Martiny Halbichové Vítové rozumnější, připravit náhradní ubytování někde v předsíni, v garáži nebo ve sklepě. Ve svém článku o výběru psí boudy má pro vás dalších pár tipů, jak zlepšit tepelný komfort v zimních měsících. Každopádně zde hovoří i o předsíňce, kterou má každá z našich nabízených boudiček samozřejmě již v základu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.