Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KROUŽKY Z TRESKY S KUŘECÍM MASEM 250g

Vaše cena: 249,-
Bez DPH: 217,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kroužky tresky obalené kuřecím masem 250g.

Kroužky tresky obalené kuřecím masem 250g jsou chutným, voňavým masovým pamlskem, který bude chutnat každému pejskovi nebo kočičce. Příležitostný pamlsek, který je vhodný např. jako odměna za dobře provedený příkaz. Masíčko krásné oranžové barvy je měkké, vhodné na žvýkání.

Při podání zajistěte pejskovi přístup k vodě. Optimální teplota pro skladování je do 20°C a relativní vlhkost do 60%. Pamlsek chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření co nejdříve spotřebujte.
Složení: kuřecí maso 52%, treska 44,5%, Sorbital, glycerol, sorban draselný, propylenglykol, sůl - 3.5%
Analýza: hrubé bílkoviny min. 28%, hrubé tuky max. 4%, hrubá vláknina min. 0.2%, vlhkost max. 22%, hrubý popel max. 4%

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.