Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DENTÁLNÍ KŘÍŽE S KALCIEM MIX 700g

Vaše cena: 279,-
Bez DPH: 243,-
Dostupnost: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dentální kříže s kalciem je dentální pamlsek pro psy   
omezující tvorbu zubního kamene ve velkém úsporném balení.

Dentální kříže s kalciem ve výhodném balení. Šťavnatá masová pochoutka pro psy. Dentální kříže jsou dentálním pamlskem pro psy omezující tvorbu zubního kamene.

PROČ SI VYBRAT TYTO DENTÁLNÍ KŘÍŽE S KALCIEM?

- plní účel pamlsku a kartáčku dohromady

- šetrně odstraňuje nečistoty ze zubů
- jsou vhodné pro všechna plemena psů
- lze je snadno natrhat na požadovanou velikost


Dentální kříže pro psy
omezují
tvorbu zubního kamene a pomáhají k udržení zdravého chrupu.
Při žvýkání dochází k velice šetrnému mechanickému otěru nečistot ze zubů. Dentální kříže obsahují přírodní vitamíny, maso, živočišné produkty a minerály. Lze jimi odměňovat i menší plemena psů, neboť jsou měkčí konzistence a lze je snadno natrhat na menší kousky.
Dentální kříže jsou pochoutkou za velice příznivou cenu, která pokud jste ji ještě nezkusili, bude  pro pejska zajímavým zpestřením.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.