Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

STOJAN NA VÍNO KOVOVÝ STŘÍBRNÝ PES

Vaše cena: 2499,-
Bez DPH: 2065,-
Sleva: 16.7 %
Běžná cena: 3000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Držáček na lahvinku vína, kvalitní kovový psí stojánek

Netradiční pojetí stojanu na víno, který si určitě oblíbíte. Podle toho, jaké máte zvířátko, takový můžete zvolit typ stojánku. Protože v nabídce máme jak pejsky, kočičky, tak i ptáčky a další zvířátka. Tento stojan je praktický, ne moc velký ani malý, ale hlavně stabilní. Do psí domácnosti bude krásnou dekorací.

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: stříbrná
Velikost: 15 * 13 * 34cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.