Naše zboží

TURBO FÉN PRO PSY 2 MOTORY, 105l/s

Vaše cena: 10999,-
Bez DPH: 9090,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Turbo fén pro psy, super výkonný elektrický vysoušeč se 2 motory, každý má výkon 1400W, 105l/s.
TURBO FÉN PRO PSY 2 MOTORY, 105l/s
TURBO FÉN PRO PSY 2 MOTORY, 105l/s
TURBO FÉN PRO PSY 2 MOTORY, 105l/s

Turbo fén pro psy - nejoblíbenější produkt na profesionální péči o psy

Super výkonný profesionální přístroj na fenování psů a jiných zvířat po koupání. Vysoušeč je vybaven 2ma motory, kdy každý z nich má výkon 1400W, 105l/s.

Jedná se o velmi vzhledný přístroj modré barvy, který se bude velmi hodit do psích salonů, laděných právě do tohoto odstínu.

Na horní části zařízení je panel s tlačítky, kde je možné fukar zapnout a nastavit požadovanou teplotu. 

 

K tomuto panelu je připevněno plastové držadlo černé barvy s tvarováním na prsty pro pohodlnou manipulaci. Díky tomu Vám nebude dělat absolutně žádný problém tento dvoumotorový fén kdykoliv přemístit. Madlo určitě uplatní specialisté na péči o srst, kteří vyráží do terénu nebo na výstavy.

 

Na dostatečně dlouhou hadici lze připevnit 3 vyměnitelné hlavice, které jsou součástí balení.

 

Tip pro použití: chcete-li dosáhnout maximální kvality kartáčování, doporučuje se kartáčovat srst měkkým kartáčem a přitom se vyhnout dotyku s kůží

 

2 motory, každý má výkon 1400W, 105l/s.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.