Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

TURBO FÉN PRO PSY 2 MOTORY, 105l/s

Vaše cena: 10999,-
Bez DPH: 9090,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Turbo fén pro psy, super výkonný elektrický vysoušeč se 2 motory, každý má výkon 1400W, 105l/s.

Turbo fén pro psy

Super výkonný profesionální přístroj na fenování psů a jiných zvířat po koupání. Vysoušeč je vybaven 2ma motory, kdy každý z nich má výkon 1400W, 105l/s.

Jedná se o velmi vzhledný přístroj modré barvy, který se bude velmi hodit do psích salonů, laděných právě do tohoto odstínu.

Na horní části zařízení je panel s tlačítky, kde je možné fukar zapnout a nastavit požadovanou teplotu. K tomuto panelu je připevněno plastové držadlo černé barvy s tvarováním na prsty pro pohodlnou manipulaci.

Na dostatečně dlouhou hadici lze připevnit 3 vyměnitelné hlavice, které jsou součástí balení.

 

2 motory, každý má výkon 1400W, 105l/s.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.