Naše zboží

FIT-CROCK LISOVANÉ KRM. MALÝ PES 10kg

Vaše cena: 1594,-
Bez DPH: 1386,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Fit-Crock Mini je za studena lisované krmivo pro malé psy s přírodními vitamíny a minerály.

Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic MINI

 

Optimální základní krmivo pro výživu běžně aktivních malých domácích psů.

 

cdVet Fit-Crock Classic je základní za studena lisované přírodní krmivo z jehněčího masa, kukuřice a z mořských ryb. Stejně jako ostatní druhy krmiv cdVet Fit-Crock obsahuje Classic velký podíl masa, za studena lisované oleje, volně rostoucí byliny (kopřiva, ostropestřec, pampeliška, rozmarýn) a široké spektrum přírodních vitamínů a organických minerálních látek z rostlinných zdrojů. Průměr válečků krmiva 6 mm a délka 10 až 15 mm.

 

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic MINI

 

Kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu (13,5 % jehněčí & ovčí moučka, 5 % krevní moučka, 2 % hovězí tuk), rýže, kukuřičné klíčky, dřeň z řepy, mrkev, moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, mléko a mléčné produkty, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn. 

 

Analytické složky

hrubý protein: 19,90 % • hrubý tuk: 7,20 % • hrubá vláknina: 3,25 % • hrubý popel: 5,50 % • vápník: 1,2 % • fosfor: 0,7 %.


Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu rodinných psů (jejich nadbytek musí organismus s následky přetížení vyloučit).

 

Lisována za studena

Lisováním za studena jsou zachovány enzymy a přírodní vitamíny potřebné pro zdraví.

100% přírodní

Žádná chemie, žádné umělé vitamíny, žádné konzervanty, žádná éčka >> 100 % přírodní.

Bioaktivní výživa

Maximum syrových složek s enzymy a vitamíny zvyšuje bio aktivitu (životní energii) výživy.

Hodně masa

Po přepočtení složek na původní hmotnosti v syrovém stavu obsahuje 50 až 60% masa.

Čistá střeva

Díky vláknině je intenzivně tráveno >> podpora peristaltiky střev a jejich přirozené čištění.

 

Denní dávka krmiva

Dávka je rámcová

Dávkování na 1 den je pouze rámcové doporučení při krmení samotným krmivem. Při kombinaci se syrovým masem pak o množství masa zmenšíme dávku krmiva. Krmnou dávku v praxi upravíme podle potřeb našeho psa >> když tloustne tak ubereme a naopak.


Méně je zdravější

Při nastavování krmné dávky krmiva cdVet Fit-Crock začneme krmit raději na spodní hranici doporučeného dávkování. Zde se řídíme ověřeným základním pravidlem, že méně krmiva je lepší než více >> méně jíst je vždy zdravější než přejídání.

 

Nejmenší pes (váha 1–5 kg)

50–100 g (krmiva)

Malý pes (váha 5–10 kg)

100–200 g (krmiva)

Střední pes (váha 10–20 kg)

200–300 g (krmiva)

Větší pes (váha 20–35 kg)

300–400 g (krmiva)

Velký pes (váha 35–50 kg)

400–500 g (krmiva)

Největší pes (váha 50–65 kg)

500–600 g (krmiva)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.