Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

FLATAZOR PRESTIGE SENIOR 2x12kg

Vaše cena: 2399,-
Bez DPH: 2086,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Granule Flatazor Prestige Senior, kompletní superprémiové krmivo pro staré psy všech plemen. Akční balení s dopravou zdarma!
 
Granule Flatazor Prestige Senior, kompletní superprémiové krmivo pro staré psy všech plemen. Akční balení s dopravou zdarma!

PRESTIGE SENIOR– Kompletní krmivo pro starší psy

 

Přírodní antioxidanty = jablečná vláknina bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty chránící organismus na buněčné bázi.

Bez obsahu soli: udržuje srdce zdravé a zabraňuje zadržování vody.

Podpora svaloviny:  přiměřený obsah bílkovin udržuje svalovou hmotu, přičemž nepřetěžuje játra a ledviny.

Složení: Kukuřice, dehydrované maso, pšenice, jablečná vláknina, vláknina z bobu, kachní tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušená vejce, kukuřičný gluten, lněné semínko, řepná drť, uhličitan vápenatý, rybí autolyzáty (organolyzáty  1%), pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy.

Jakostní znaky: hrubý protein 27%, tuky a oleje 10%, hrubá vláknina 4%, anorganické látky 5%, vápník 1,1%, fosfor 0,55%.

Přídavné látky /kg:

Nutriční přísady: Vitamin A 14000 UI, Vitamin D3 1000 UI, Vitamin E 200 UI, Měď (E4) 15 mg, Zinek (E6) 171 mg, Magnezium (E5) 33 mg, Jód (E2) 1 mg, Selen (E8) 0,2 mg, konzervanty.

Informace: Toto krmivo obsahuje tyto vitamínové doplňky:  kyselina pantothenová, kyselina listová, choline chlorid, biotin, niacin, B1, B2, B6, B12 a vitamín K.

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem várky na zadní straně obalu.

KRMNÝ NÁVOD:

Krmivo Prestige SENIOR podávejte  v pravidelných denních dávkách přímo z balení nebo vlhčené. Velikost denní dávky je určená v tabulce na zadní straně balení. Dopřejte vašemu psovi dostatečný přísun vody.

Návod pro uskladnění: pro udržení kvality krmiva Prestige SENIOR skladujte na tmavém místě, v chladu a suchu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.