Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KENNELS FAVOURITE 21% EXPANDED 20kg

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 1043,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prémiové krmivo pro psy s velmi nízkou aktivitou – pro psy s nadváhou, pro seniory

prémiové krmivo

URČENO PRO:

 

- dospělé psy všech plemen
- psy s nadváhou
- psy s nízkou aktivitou

PROČ ZVOLIT TOTO KRMIVO:

- je lehce stravitelné
- řeší problémy s obezitou
- chrání svalouvou hmotu
- chrání střeva proti patogenním bakteriím
- snižuje tvorbu volných radikálů

ZÁRUKA KVALITY

Značky KIS-KIS, PRO-VET a Kennels' Favourite jsou kvalitní holandské výrobky určené vašim domácím mazlíčkům.

 

Tyto krmiva jsou výsledkem práce nizozemských odborníků s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oblasti vývoje a výroby krmiv. Výrobky značek KiS-KiS, PRO-VET a Kennels' Favourite  jsou vyráběny a baleny výhradně v souladu s těmi nejpřísnějšími požadavky na kvalitu:

- HACCP (kontrolní analýza a kritické body);
- NEN ISO 9001-2000 (mezinárodní jakostní normy pro řídící soustavu úrovně vývoje a výroby krmiv pro zvířata);
- HPH (hygiena výroby krmiv pro zvířata).
Kvalita našich výrobků splňuje požadavky organizací, jako jsou například:
- AAFCO (American Animal Feed Control Officials);
- NRC (National Research Council);
- FEDIAF (European pet food industry federation).

 

Sortiment nabízených výrobků KiS-KiS, PRO-VET a Kennels' Favourite byl vytvořen podle aktuálních potřeb zvířat, založen na jejich přirozených potřebách, a to bez komerčních přídavků a přísad.

POPIS:

Kennels` Favourite 21% EXPANDED prémiové suché krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou nebo nízkou aktivitou, s nízkým obsahem bílkovin a tuků*
Ideální krmivo pro psy s tendencí k rozvoji nadváhy, například z důvodu sterilizace nebo kastrace. Je to ideální dietní krmení pro feny po ošetřovatelském období.
Ideální pro psy, u kterých se může vyskytnout obezita. 21% EXPANDED je nízko energetické krmivo (s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem vlákniny). 21% EXPANDED je efektivní řešení na problémy s obezitou.
Fyzická kondice psa je rovněž důležitým určujícím faktorem délky života. Nadváha zvyšuje riziko vzniku rakoviny, cukrovky, kloubní problémy a selhání srdce. Specifické složení 21% EXPANDED snižuje riziko některých onemocnění, ale fyzická kondice psa je potřeba kontrolovat v zájmu chovu zvířete.
Psi, kteří sníží tělesnou hmotnost, nebo u psy s tendencí k rozvoji nadváhy, by se měla přesunout na krmení Kennels` Favourite ADULT DOG nebo Kennels` Favourite LAMB&RICE - dvě kompletní super prémiové krmení, které jsou vhodné i pro udržení tělesné hmotnosti u této skupiny psů.

Omega 6:3 mastné kyseliny: Povinné pro imunitní funkce a údržbu stavu pokožky. Snížení zánětlivé reakce, které se podílejí na rozvoji atopického onemocnění. Omega-6 a -3 mastné kyseliny jsou v ideálním poměru 5:1

Nízká energetická hodnota: Krmivo je ideální pro psy s tendencí rozvoje nadváhy a psy se sklonem k tloustnutí.

Vysoký obsah bílkovin: Zachovává svalovou hmotu.

Obohacené o prebiotika (MOS): Chrání střevo proti patogenním bakteriím.

H.D.P. / Vysoce Stravitelné Proteiny: Zajišťuje optimální trávení a efektivní přeměnu živin, prevenci nežádoucích účinků potravin.

Přírodní Antioxidant Směs: Snižuje tvorbu volných radikálů, které hrají roli v rozvoji a progresi rakoviny a selhání ledvin. Obrací pokles tkáňových struktur, které souvisejí s věkem.

Vlhkost 8%:
Zabraňuje růstu zhoubných bakterií, a tím chrání krmivo od hniloby, zaručující přísady mají maximální odolnost vůči rozkladu.

Granulí jsou upraveny tak, aby Vašemu psovi chutnali! Jde o ideální krmivo pro těhotné a kojící feny všech plemen. Struktura tohoto krmení udržuje zuby a dásně čistí a dělá je silnější. Vhodný pro všechny psy všech plemen!
Problém s nadváhou bude rychle vyřešen. Vzhledem k 21% EXPANDED Váš pes bude v dobrém stavu!

SLOŽENÍ:

kukuřice, ječmen, pšenice, dehydrované drůbeží maso, živočišný tuk, pšeničné otruby, sušené řepné řízky, sušené pivovarské kvasnice extrakt (zdroj mannan oligosacharidů), minerály, hydrolyzovaná kuřecí játra.
**** S oxidace redukující látky tokoferol-bohatý extrakt přírodního původu (vitamin E) a konzervační látky kyselina citrónová, propionátu vápenatého a kyseliny sorbové, povoluje EU.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.