Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KENNELS FAVOURITE m-5 alergenní 15kg

Vaše cena: 1399,-
Bez DPH: 1217,-
Sleva: 6.67 %
Běžná cena: 1499,-
Ušetříte: 100,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Superprémiové za studena lisované krmivo pro psy všech plemen snižující riziko artritídy a obnovující tkáň chrupavek.

Konečně si budete moci dovolit za studena lisované granule i vy! Kennels Favourite vám jde s cenou naproti. Zatímco se jiní v krizi uchylují k levnějším variantám, u nás vám nic takového nehrozí.

URČENO PRO:

- dospělé psy všech plemen
- vhodné zejména pro psy velkých plemen

PROČ ZVOLIT TOTO KRMIVO:

Někomu stačí jen jediný důvod aby se rozhodl, čím bude krmit. A teď si představte, že těch důvodů je 16!

- superprémiová kvalita
- vynikající stravitelnost
- výtečná chuť
- garance kvality
- vitamíny a minerály v původní formě
- udržuje zdravou kůži
- snižuje příznaky artritidy

- proti zánětlivému onemocnění střev

- snižuje alergii na potraviny

- minimalizuje riziko torze žaludku

- vyváženost omega 6 a 3 mastných kyselin

- obohaceno o prebiotika

- Novozélandská Slávka pro zdravé klouby

- vysoce stravitelný dehydrovaný protein snižující antigenicitu

- malá vlhkost - velká odolnost vůči bakteriím


Lisování za studena (stojí to za námahu)!


Proč lidé krmí mrtvou stravou? Kam se poděly vitamíny a minerály?

Při tepelném zpracování granulí dochází k znehodnocení bioaktivních látek, kdežto při lisování za studena zůstanou tyto látky nezměněny. Váš pes se tak bude těšit z vitamínů a minerálů ve své původní podobě.


Torze žaludku - rána pod pás! Víme, jak mu předejít.

S velikostí Vašeho psa roste riziko přetáčení střev a přetočení žaludku. Jak může krmivo Kennels Favourite, které je lisované za studena, pomoci? Díky technologii výroby a použitým surovinám granule po navlhčení nebobtnají a nebudou pejska nadýmat. Pravděpodobnost přetočení žaludku tak snížíte na minimum. Pokud vlastníte psa větší rasy, trvejte na granulích lisovaných za studena. Operace torze žaludku vás může ve finále přijít velice draho.


Bomba pro každého!

Teď si jistě říkáte, pokud je lisování za studena taková bomba, proč se vůbec ještě granule vyrábí jinými způsoby. Jako vždy je vše o penězích. Lisování za studena je pomalé a neefektivní a navíc k výrobě je třeba těch nejkvalitnějších ingrediencí, aby bylo krmivo odolné vůči zkáze. Málo kdo si může dovolit krmit granulemi lisovanými za studena, což je škoda! Proto jsme tento produkt maximálně zvýhodnili, aby si ho mohl odzkoušet praktický každý.

Kennels Favourite M5


Superprémiová kvalita za hubičku (dříve jen pro vyvolené)!

Většina z nás nikdy neslyšela o superprémiovém krmivu!
Kennels Favourite je značkou kvalitního, dokonce superprémiového, krmiva. Kromě toho nabízí i speciální veterinární řady, které vyrábí jen velmi zkušení výrobci na základě dlouhodobého zkoumání a testování. Toto superprémiové krmivo má velkou koncetraci energie a navíc obsahuje kvalitní zdroje masa. Obsahuje všechny složky a to ve správných poměrech. Je komplexním krmivem!

95% lidí nikdy nekrmilo superprémiovým krmivem. Nyní se stává dostupným!

Kromě čistého svědomí také ušetříte spoustu peněz. U každého psa je nutné pokrýt denní potřebu energie. Všiměte si, kolik kcal obsahuje 1kg granulí. Najednou zjistíte, že již nemusíte krmit mnoha gramy granulí denně, ale krmné dávky můžete rapidně snížit (uvedeny na obalech) a tak ušetřit. Budete se divit, jak dlouho vám zvýhodněný 15ti až dvaceti kilogramový pytel od Kennels Favourite vydrží.


Kompaktní výkaly, známka stravitelnosti?

Stravitelnost je jeden ze základních ukazatelů kvality. Tyto granule patří mezi vysoce stravitelné.  Důkazem stravitelnosti budou k
ompaktní výkaly, které ukazují, že téměř všechny potraviny byly tělem Vašeho čtyřnohého kamaráda absorbovány.

 

Předcházejte zdravotním problémům (zbytečným výdajům)

EPA + DHA, rádi Vám to vysvětlíme!

Krmivo Kennels se může dále pochlubit ideálním poměrem omega 6 a 3 mastných kyselin 5:1. Tyto kyseliny jsou zde ve velkém množství a mají tak zásadní vliv na kvalitu srsti. EPA a DHA jsou kyseliny ze skupiny látek omega 3.

 

Tajuplný živočich ze země "Dlouhého bílého oblaku"!

Součástí granulí je i extrakt z Novozélandské slávky. Má velmi vysokou koncentraci glukosaminu a chondroitin sulfátu. Obsahuje vitamin B-komplex, bílkoviny a minerály a přírodní omega 3 mastné kyseliny. Má-li Váš miláček příznaky artritidy, jako je kulhání, nebo trpívá-li zánětlivým onemocněním střev, tajuplná slávka mu může pomoci.

Strava je obohacena o prebiotika!

Tedy nestravitelné látky, které jsou potravou pro zdraví prospěšné střevní bakterie, které chrání střeva proti bakteriím patogenním.


Nechybí ani přírodní antioxidantní směs!
Ta snižuje tvorbu volných radikálů, které hrají roli v rozvoji a progresi rakoviny a selhání ledvin. Zamezuje poklesu tkáňových struktur, které souvisejí s věkem.

Obnovení úrovně železa v krvi!

Biologicky aktivně přidané látky potravinářské kvality, obnovují normální hladinu železa v krvi, aniž by způsobily podráždění sliznice v trávicím traktu. Dochází ke
zlepšení trávení
.

Hydrolizovaný protein, luxus který si dopřávají už i psi!

Bílkoviny jsou rozděleny do jednotlivých částí aminokyselin a malých peptidových fragmentů za účelem snížení jejich antigenicity. Proto jsou granule
vhodné pro psy s alergiemi a psi s trávícími obtížemi. Takový protein je vlastně předtrávenou, a proto tak vysoce stravitelnou, bílkovinou. Hydrolizované proteiny používají jako doplněk stravy i profesionální, výkonnostní sportovci včetně kulturistů. Nyní si tento přepych budou moci dovolit i Vaši psi. Výroba hydrolizovaných proteinů opět zvyšuje náklady na výrobu granulí, které ale Vy vůbec nepocítíte!

 

Se značkou Kennels Favourite předejdete mnohým zdravotním komplikacím a ušetříte tak mnoho času a peněz za návštěvy u veterináře.

 

Šikovnost výrobce nezná mezí!

Granule, které vydrží!

Vlhkost granulí je jejich achilovou patou, pokud hovoříme o trvanlivosti. Se stoupající vlhkostí granulí stoupá riziko jejich zkázy, proto do nich také výrobci přidávají větší množství konzervantů. Vlhkost těchto granulí se pohybuje na optimálních hodnotách 10%. U jiných produktů se Kennels Favourite nebojí jít až na samou hranu v
yrobitelnosti a funkčnosti granulí a dostávají se až k 8% vlhkosti. Tyto vlhkosti zaručují neuvěřitelnou odoltnost vůči růstu zhoubných bakterií.

 

Dobrou chuť!

 

Granule Kennels Favourite nejsou jen dokonale vyváženou zdravou stravou. Jsou dokonale vyváženou výtečnou stravou, která psům zachutná a neojí se jim.

 

Poděkování: Pokud jste stejně jako já neodolali a již zakoupili velké balení granulí od Kennels Favourite a kupujete dál, jsme rádi, že jste si vybrali právě náš eshop.

Jestliže nakupujete poprvé, můžete vyzkoušet některý z menších balení a dopřát svému psímu kamarádovi malou ochutnávku. Těšíme se ... Časkrmení.cz
 

SLOŽENÍ:

předvařená kukuřice, dehydrované hovězí maso, dehydrované drůbeží maso, zdroje živočiš-ných bílkovin, dehydrovaný palmový tuk (bohatý na fosfolipidy), hovězí tuk, sušené řepné řízky, práškový hemoglobin, dušená hnědá rýže, dehydrovaný kvásek (zdroj mangan-oligosacharidů), lecitin, minerály, čistá rozmělněná slávka zelenopyská Perna Kanálek (zdroj glykosamin a chondroitin sulfátu), sušená chrupavka mořského žraloka (zdroj glykosamin a chondroitin sulfátu).
**** S oxidace redukující látky tokoferol-bohatý extrakt přírodního původu (vitamin E) a konzervační látky kyselina citrónová, propionátu vápenatého a kyseliny sorbové, povoluje EU.

ČasKrmení.cz - Krmení pro psy, kočky a jiná zvířata.

DOPORUČENO PRO PLEMENA:

Afgánský chrt, Akita Inu, Aljašský malamut, Americká akita, Americký buldok, Americký stafordšírský teriér, Anatolský pastevecký pes (Karabaš), Anglický chrt, Anglický mastif, Argentinská doga, Australský honácký pes, Azavak (Azavažský chrt), Barzoj - ruský chrt, Beauceron (též francouzský ovčácký pes, Beaucký ovčák), Bernardýn (Svatobernardský pes), Bloodhound (též Bladhound, Anglický barvář), Bobtail (též Staroanglický ovčák), Bordeauxská doga, Bosenský hrubosrstý honič, Brazilská fila, Briard, Broholmer (Dánská doga), Bulmastif (Bullmastif), Burbonský ohař, Burgoský perdiquero, Cane Corso - (též Italský corso pes), Cao de Castro Laboreio (čti: Kan Di Kastru Laborejro), Curly Coated Retrívr (Curly Coated Retriever) - Kudrnatý retrívr, Čau čau (Chow chow), Černo-tříslový coonhound, Černý ruský teriér (též Černý teriér), Československý vlčák, Český horský pes, Český strakatý pes, Dalmatin, Dobrman, Drentský koroptvář (Drentsche Patrijshond), Erdelteriér (Airedale terier), Estrelský pastevecký pes, Eurasier, Faraónský pes (Faraónský chrt), Field španěl, Flanderský bouvier, Francouzský bílo-černý honič, Francouzský bílo-oranžový honič, Francouzský trikolorní honič, Gordonsetr, Grónský pes, Haldenův honič, Hamiltonův honič, Holandský ovčácký pudl - šápendús, Ibizský podenco, Irský glen of imaal teriér, Irský vlkodav, Irský vodní španěl, Italský spinone, Jaemthund, Jihoruský ovčák, Kanárská doga, Kanárský podenco, Karelský medvědí pes, Katalánský ovčák, Komondor, Krašský pastevecký pes, Kuvasz, Landseer, Leonberger, Maďarský chrt, Malorský ovčák, Maremmansko-abruzský pastevecký pes, Modrý pikardský ohař, Neapolský mastin, Německá doga, Německý boxer, Německý ohař ostnosrstý, Novofundlandský pes, Pikardský ohař, Podhalaňský ovčák, Poitevin, Polský chrt, Pudlpointr, Pyrenejský horský pes, Pyrenejský mastin, Rafeiro do Alentejo, Rampurský chrt, Rhodéský ridgeback, Rumunský pastevecký pes - carpatin, Saluki (Perský chrt), Sedmihradský honič (Erdelyi Kopo), Skotský jelení pes (Deerhound), Sloughi, Slovenský čuvač, Slovenský ohař hrubosrstý, Středoasijský pastevecký pes, Španělský galgo, Španělský mastin, Tibetská doga, Tosa Inu, Velký anglo-francouzský bílo-černý honič, Velký modrý gaskoňský honič, Velký švýcarský salašnický pes, Velký vendéenský honič, Vydrař (Otterhound)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.