Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PRONATURE HOLISTIC MOŘSKÝ SÍH 13,6kg

Vaše cena: 1599,-
Bez DPH: 1390,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Kód zboží:
 
PRONATURE HOLISTIC SENIOR - MOŘSKÝ SÍH S DIVOKOU RÝŽÍ 13,6kg je krmivo s mořským síhem a divokou rýží pro psy seniory všech plemen a psy s nedostatkem pohybu.

PRONATURE HOLISTIC SENIOR - MOŘSKÝ SÍH S DIVOKOU RÝŽÍ 13,6kg je krmivo s mořským síhem  a divokou rýží pro psy seniory všech plemen a psy s nedostatkem pohybu.


 • Čerstvý Oceánský síh (nikdy mražený) je hlavní položkou v tomto vysoce vyváženém krmivu.
 • s divokou rýží: celozrnná divoká rýže obsahuje mnohé klíčové přírodní živiny, včetně vitamínu B komplex. Je vynikajícím zdrojem vlákniny, která optimalizuje střevní funkce..
 • S ekologicky pěstovaným olivovým olejem: Olivový olej, základ ve stravě středomořských zemí, oje přirozeně bohatý na mononenasycené tuky, čímž pomáhá udržovat srdce v dobrém stavu.
 • S ekologicky pěstovaným jalovcem: Podporuje trávení trávení a vylučování moči. Má silný antiseptický účinek v močových cestách. Je též vhodný pro diabetiky, při problémech s nadýmáním, artritidou a revmatismem.
 • Podpora kloubů ve stáří: Moučka z krabů a krevet, stejně jako novozélandské zelené mušle a mořské okurky, jsou přírodní zdroje glukosaminu a chondroitinu, který pomáhá udržet zdravé klouby.
 • Přiměřená tělesná váha a lepší trávení: Toto krmivo pomáhá udržovat si zdravou váhu, protože obsahuje výlisky sušených rajčat a hrášek (přírodní zdroje vlákniny), sušený kořen čekanky a kvasnice jenž pomáhají udržovat zdravá střeva u starších psů. Rozumné snížení obsahu tuků též přispívá k lepšímu udržení tělesné váhy.
 • Svěží dech a zdravé zuby: Směs petrželky a máty osvěžuje dech Vašeho psa, zatímco textura granulí podporuje dobré zdraví ústní dutiny.
 • Bez syntetických konzervantů a antioxidantů! Krmivo neobsahuje žádnou formu syntetických konzervantů a antioxidantů (lidově se tomu obvykle říká "chemická konzervace"). Krmivo je přirozeně konzervováno směsí tokoferolů (vitamín E), kyselinou askorbovou (vitamín C) a rozmarýnem (velmi silný přírodní konzervant).
 • Bez vedlejších živočišných i obilných produktů, sóji, pšenice, kukuřice, rostlinných proteinových koncentrátů (jakékoliv formě), umělých dochucovadel a barviv! Slogan přírodní holistické krmivo není prázdnou marketingovou formou, jak je v našich krajích obvyklé. Kvalita není ve sloganech. Kvalita je ve složení. Nikde jinde ji nenajdete. Pronature holistic se za své složení může hrdě postavit.
 • Světově uznávaný recenzent psích krmiv Dog food advisorzahrnul řadu Oceánský síh a divoká rýže (stejně jako ostatní řady Pronature holistic) mezi krmiva s nejvyšším doporučením pro výživu našich domácích miláčků.

Složení. Prvních pět položek, které zpravidla tvoří rozhodující většinu v pytli s popisem (popis je překladem přímo z Kanadského originálu, nikoliv ze značně zjednodušeného českého překladu na pytli (z důvodu omezeného prostoru), který zdaleka neukazuje pravou sílu krmiva (kanadské složení, v Angličtině i Francouzštině na pytli je správně)).

 • 1) Oceánský síh (whitefish): Na rozdíl od otrockého (a tím zavádějícího) překladu do češtiny na pytli 2,72kg (bílá ryba), což nikomu nic neřekne (na velkém pytli je údaj už přesnější), se jedná o Oceánského síha (lososovitá ryba s latinským rodovým jménem Caulolatilus princeps). Jedná se tedy o jednodruhové maso (nikoliv o nějakou nejasnou směs). Síh má nízký obsah sodíku, Je také velmi dobrým zdrojem niacinu, vitamínu B6, vitamín B12, fosforu a selenu. Navíc je vynikajícím zdrojem bílkovin. Kvalita proteinů ze síha patří na naprostou špici v živočišné říši (rostlinné proteiny za živočišnými kvalitativně značně pokulhávají, třeba síh je v průměru převyšuje dvojnásobně i trojnásobně). Maso síha nikdy nebylo zmraženo a bylo dodáno naprosto čerstvé.


 • 2) Dehydratované kuřecí maso: Též jasně určená položka. Masový koncentrát obsahující až 70% proteinů. Tato položka je velmi dobrým zdrojem vitamínu B6, fosforu a selenu, a vynikajícím zdrojem bílkovin a niacinu.


 • 3) Divoká rýže (celozrnná): Nejedná se o pravou rýži v pravém slova smyslu. Jde o semena divoké vodní trávy rostoucí v Kanadě (Saskatchewan) u velkých jezer (jde o téměř černá dlouhá semena, můžeme na ně narazit v obchodech se zdravou stravou). Jedná se o velmi dobrý zdroj hořčíku, zinku, fosforu, manganu a vlákniny.


 • 4) Hnědá rýže: Na rozdíl od rýže bílé má o něco nižší glykemický index a není tak nutričně prázdná. Jde o vysoce stravitelnou obilninu, bez alergického potencionálu, která je dobrým zdrojem např. Manganu. • 5) Perlovitý ječmen: Celozrnná, minimálně zpracovaná forma ječmene. Ječmen je dobrým zdrojem vlákniny, manganu a selenu.


(a ostatní...) ovesné krupky, rýže, sušené výlisky brambor, kuřecí tuk (přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů), hrách, sušené jablečné výlisky, celé lněné semínko, přírodní kuřecí aroma, lecitin, sušené rajčatové výlisky, uhličitan vápenatý, fosforečnan sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid draselný, cholin chlorid, kvasnice, sůl, síran železnatý, taurin, sušený kořen čekanky (zdroj inulinu), kyselina askorbová (vitamin C), oxid zinečnatý, alfa-tokoferol-acetát (zdroj vitamínu E), extrakt z juky, moučka z krabů a krevet, Novozélandské zelené mušle, mořské okurky, oxid manganatý, kyselina nikotinová, D pantothenát vápenatý, seleničitan sodný, vitamin A doplněk, cholekalciferol (zdroj vitamínu D 3 ), thiamin mononitrát, biotin, BIO sušené borůvky, sušený BIO ananas, BIO olivový olej, sušená moučka z BIO mořských řas, osušená moučka z BIO vojtěšky, extrakt z BIO zeleného čaje, sušený BIO rozmarýn, sušená BIO petržel, sušená BIO máta, BIO kurkuma, sušený BIO špenát, sušená BIO brokolice, sušená BIO mrkev, sušený BIO květák, BIO rohovník, med, BIO merlík Chilský, extrakt z bobulí jalovce, semena BIO anýzu, chelát zinku, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin B 12 doplněk, chelát manganu, jodičnan vápenatý, uhličitan kobalt, chelát mědi, kyselina listová.


Deklarované jakostní znaky
Hrubý protein 18% minimum
Hrubý tuk 10% minimum
Vlhkost 10% maximum
Surová vláknina 4% maximum
Hrubý popel 7% maximum
Vápník 0,8% minimum
Fosfor 0,7% minimum
Taurin 0,1% minimum
Vitamin A 25 000 IU / kg minimum
Vitamin D 2 000 IU / kg minimum
Vitamin E 150 IU / kg minimumTypická analýza
Draslík 0,6%
Sodík 0,3%
Magnésium 0,11%
Měď 15 mg / kg
Zinek 245 mg / kg
Jód 4,5 mg / kg
Selen 0,4 mg / kg
Vitamin B 12 110 mg / kg
Cholin 2000 mg / kg
Omega-3 0,35%
Omega-6 2%
Glukosamin 400 mg / kg
Chondroitin 500 mg / kg
Vitamin C 200 mg / kg
Kyselina listová 500 mcg / kg
Niacin 50 mg / kg

Metabolizovatelná energie 3900 kcal/kg

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.