Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

WOLFSBLUT GREY PEAK ADULT 15kg

Vaše cena: 4399,-
Bez DPH: 3825,-
Sleva: 1.76 %
Běžná cena: 4478,-
Ušetříte: 79,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Granule Wolfsblut Grey Peak Adult 15kg je krmivo s kozím masem a sladkým bramborem. Podporuje proces hojení po úrazech a pomáhá předcházet zánětům. Doprava zdarma!
Kód zboží:
 
Granule Wolfsblut Grey Peak Adult 15kg je krmivo s kozím masem a sladkým bramborem. Podporuje proces hojení po úrazech a pomáhá předcházet zánětům. Doprava zdarma!

WOLFSBLUT KRMIVO „GREY PEAK ADULT“

 • Kozí maso a sladký brambor

 

Jste to, co jíte!. To platí pro lidi i pro psa. Výživa má rozhodující vliv na zachování zdraví u lidí i zvířat!. Maso v krmivech značky Wolfsblut pochází ze zvířat, která jsou chována na pastvinách po celý rok, a proto má mimořádně příznivé složení mastných kyselin. Proto je mnohem zdravější než maso z továrních farem. Složení kozího masa búrské kozy a sladkých brambor je ideální pro alergiky. Svalstvo búrské kozy je nejen dobrým zdrojem energie, ale vyznačuje se také vysokou stravitelností, a to až 98%. Je lehce stravitelné a velmi chutné.


O krmivu Wolfsblut obecně:


Granule zn. Wolfsblut byly za pomoci odborníků z celého světa léta vyvíjeny až do současné podoby. Receptury na kterých je krmivo postaveno respektují nejnovější standardy ve výživě psa.
Wolfsblut je krmivo, které poskytne masožravci maximum živočišných bílkovin, jelikož tyto granule obsahují více než 50% masa v sušině! Ve složení nenaleznete žádné obiloviny, za to najdete unikátní kombinace rostlinných látek, bylinek a mořských řas. Granule Wolfsblut mají vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Kromě toho, že jsou zcela grain-free, neobsahují ani chemické konzervační látky, barviva či dochucovadla. Krmivo Wolfsblut jde ještě dále, obešlo se i bez slunečnicového a řepkového oleje, syntetického vitaminu K3 a tapiokového škrobu (zahušťovadla).

Jaké maso je při výrobě vybíráno? Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z masa volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

Po naporcování je maso ihned zamrazeno a poté se zpracovává šetrnými technologiemi a postupy. Tak je zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí krmiv WOLFSBLUT maso!

Čím se po celé ty roky divocí psi stravovali? Jaké živočišné bílkoviny byly nejčastěji součástí jejich jídelníčku? Pokud by mohli i dnes lovit ve volné přírodě, jistě by se mezi jejich úlovky našli hlodavci, králíci, ptáci, bobři, jeleni či losi. Určitě by to ale nebyla soja nebo kukuřice!

Kromě masa však granule obsahují i léčivé bylinky jako hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Jsou to rostlinky, na které jsou divá zvířata zvyklá a které byly součástí jejich přirozené stravy. To potvrzuje i proslulý zvířecí etolog J.R.Trumler.

 

 

Optimální zdroj energie!
Dospělí psi již nepotřebují tolik energie jako štěňata, ale výrazně více než starý pejsek. Výživový program Wolfsblut pro dospělé psy je založen na svalstvu búrské kozy v potravinářské kvalitě, která se vyznačuje vysoce kvalitními bílkovinami. Bílkoviny neznamenají stejnou energii. Jen vyvážený poměr bílkovin a tuků způsobuje požadovanou ,,hustotu energie“, která je v naší stravě speciálně vyvinutá pro dospělé psy.

 

Snadno stravitelné!

 • Svalstvo búrské kozy není jen pozitivní zdroj energie. Vyznačuje se vysokou stravitelností, a to až 98%.

 • FOS – fruktooligosacharidy- podporují zdravou střevní flóru, bojem proti ,,zlým“ patogenním bakteriím, které obývají střevo.

 • Všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály

 • Sladké brambory jsou nejvíce výživná zelenina

 • Vitamin D3 podporuje tvorbu kostní hmoty a posiluje svaly

 • Neutrální chuť tymiánu, který podporuje proces trávení přirozenou cestou

 • Hloh podporuje výkonnost srdce

 • Šalvěj má inhibiční účinek na růst bakterií, virů a plísní, podporuje proces hojení po úrazech

 • Selen posiluje imunitní systém

 • Měd pomáhá předcházet zánětu


  Zvláště Chutné!

Maso bůrské kozy postrádá typický kozí zápach.

 

Ekologický původ!
Maso v krmivech značky Wolfsblut pochází ze zvířat,která jsou chována na pastvinách po celý rok, a proto má mimořádně příznivé složení mastných kyselin. Proto je mnohem zdravější než maso z továrních farem

 

Žádné obilí!
Každý, kdo nás zná, ví, že všechny naše receptury jsou bezobilné. Psi jsou masožravci. Neobsahuje: sóju, aromanty, barviva, ochucovadla, umělé konzervanty.

 

Přísady:
Doplňky stravy na kg:
Vitamíny: Vitamín A (jako acetát retinol) 22 746 IU, vitamin D3 (jako cholekalciferol) 1530 IU.
Stopové prvky: železo (jako síran železnatý) 321,36 mg, železo (chelátově vázaný) 21,33 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (jako síran měďnatý) 42,24 mg, měď (chelátově vázaná) 52,80 mg, mangan (síran manganatý) 116,95, zinek (jako síran zinečnatý) 296,49 mg , zinek (chelátově vázaný) 355,73 mg, selen (jako seleničitan sodný), 0.53.
Aminokyseliny: Taurin 1100 mg

 

Složení

Sladké brambory (min. 35,5%), búrská koza (min. 23,5%), sušené koňské maso, koňský tuk, vláknina z hrachu, tymián, šalvěj, majoránka, dobromysl, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály, hrachová bílkovina, bramborová bílkovina , ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, arónie, spirulina, len, kopřivy, hloh, žen-šen, pampeliška, semeno anýzu, pískavice řecké seno

 

Rozbory živin

Základní rozbor:
Dusíkaté látky:24%
Hrubý tuk: 16%
Hrubá vláknina: 3%
Hrubý popel: 8,5%

 

Dávkování

Hmotnost psaMnožství na den
1-5kg 30-100g
5-15kg 100-230g
15-25kg 230-340g
25-35kg 340-440g
35-45kg 440-530g
45+ kg 530+ g

 

Poznámka k dávkování

Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase a věku. Pes musí mít přístup k pitné vodě.

 


 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.