WOLFSBLUT RANGE LAMB 2x15kg

Vaše cena: 4699,-
Bez DPH: 4086,-
Sleva: 1.24 %
Běžná cena: 4758,-
Ušetříte: 59,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Granule Wolfsblut Range Lamb 15kg je kompletní krmivo s čerstvým jehněčím masem, hnědou rýží a ovocem. Nová hypoalergenní receptura pro pejsky trpící i silnými alergiemi z čerstvého jehněčího masa. Doprava zdarma!
Kód zboží:
 
Granule Wolfsblut Range Lamb 15kg je kompletní krmivo s čerstvým jehněčím masem, hnědou rýží a ovocem. Nová hypoalergenní receptura pro pejsky trpící i silnými alergiemi z čerstvého jehněčího masa. Doprava zdarma!

Wolfsblut krmivo „Range Lamb“

 • S čerstvým jehněčím masem, hnědou rýží a ovocem


O krmivu Wolfsblut obecně:


Granule zn. Wolfsblut byly za pomoci odborníků z celého světa léta vyvíjeny až do současné podoby. Receptury na kterých je krmivo postaveno respektují nejnovější standardy ve výživě psa.
Wolfsblut je krmivo, které poskytne masožravci maximum živočišných bílkovin, jelikož tyto granule obsahují více než 50% masa v sušině! Ve složení nenaleznete žádné obiloviny, za to najdete unikátní kombinace rostlinných látek, bylinek a mořských řas. Granule Wolfsblut mají vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Kromě toho, že jsou zcela grain-free, neobsahují ani chemické konzervační látky, barviva či dochucovadla. Krmivo Wolfsblut jde ještě dále, obešlo se i bez slunečnicového a řepkového oleje, syntetického vitaminu K3 a tapiokového škrobu (zahušťovadla).

Jaké maso je při výrobě vybíráno? Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z masa volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

Po naporcování je maso ihned zamrazeno a poté se zpracovává šetrnými technologiemi a postupy. Tak je zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí krmiv WOLFSBLUT maso!

Čím se po celé ty roky divocí psi stravovali? Jaké živočišné bílkoviny byly nejčastěji součástí jejich jídelníčku? Pokud by mohli i dnes lovit ve volné přírodě, jistě by se mezi jejich úlovky našli hlodavci, králíci, ptáci, bobři, jeleni či losi. Určitě by to ale nebyla soja nebo kukuřice!

Kromě masa však granule obsahují i léčivé bylinky jako hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Jsou to rostlinky, na které jsou divá zvířata zvyklá a které byly součástí jejich přirozené stravy. To potvrzuje i proslulý zvířecí etolog J.R.Trumler.

 

Nová hypoalergení receptura pro pejsky trpící i silnými alergiemi z čerstvého jehněčího masa.

Čerstvé jehněčí maso a hnědá rýže jsou vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů – alergiků - jsou vítanou alternativou k drahým speciálním dietám. Jehněčí je jedním z mála druhů zvířecího masa, které je kvalitní a u většiny alergických pejsků je dobře snášeno.

Jehněčí maso pro krmiva Wolfsblut pochází výhradně z Nového Zélandu. Ovce jsou zde chovány v původní a čisté přírodě, na volných pastvinách. Používání růstových hormonů a antibiotik je zde zakázáno!

Krmivo obsahuje spoustu vitamínů a minerálů. 

Alergičtí psi potřebují fungující imunitní ochranu. Krmiva Wolfsblut používají MOS (mannan oligosacharidy) a FOS (Fructooliosaccharide), které přispívají k rozvoji mikroflóry ve střevě, a omezují vznik patogenních bakterií. Zdravá střevní flóra je důležitou složkou pro dobře fungující imunitní ochranu psa.

Vzhledem k vyváženému poměru a vysoké kvalitě omega 3 a omega 6 mastných kyselin, uvidíte po krátké době vynikající vliv krmiva na kůži, zdravou a lesklou srst vašeho psa.

 

Výhody

 • Hypoalergenní složení

 • Posiluje kardiovaskulární systém

 • Posiluje imunitní systém a orgánové funkce

 • Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastné kyseliny

 • Bez chemických konzervačních látek, barev a ochucovadel

 • Vhodné pro alergiky

 • Bez syntetického vitaminu K3

 • Bez slunečnicového oleje a zahušťovadel

 • FOS (fruktos oligo sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií

 • MOS (mannan oligo sacharidy) - váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu


  Složení

Čerstvé jehněčí maso, sušené jehněčí maso, hnědá rýže, jehněčí tuk, lososový olej, rýžové klíčky, brambory, jablka, hrušky, ostružiny, červená řepa, vejce, extrakt z Yucca Schidigera, prebiotika (Fructo-oligo-sacharidy a Mannan-oligo-sacharidy), minerály a vitamíny.

 

Rozbory živin

ZákladníRange LambJednotka
Dusíkatých látek 26 %
Hrubý tuk 15 %
Hrubé vlákniny 2,5 %
Hrubý popel 7 %
Vlhkost 10 %
Využitelná energie 3730 kcal/kg
Omega 6 mastných kyselin 3,5 %
Omega 3 mastné kyseliny 1,7 %
Vitamíny
Vitamin A 17000 IU/kg
Vitamin D 1300 IU/kg
Vitamin E 500 IU/kg
Thiamin (Vit.B1) 4,9 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) 11 mg/kg
Kyselina pantotenová (Vit.B3) 33 mg/kg
Niacin 24 mg/kg
Pyridoxin (vitamin B6) 4,9 mg/kg
Kyselina listová (vitamín B9) 1,0 mg/kg
Biotin 0,6 mg/kg
Vitamin B 12 0,04 mg/kg
Cholin (vitamín skupiny B) 430 mg/kg
Taurin 0,4 %
Minerály
Vápník 1,6 %
Fosfor 1,1 %
Draslík 1,0 %
Sodík 0,3 %
Hořčík 0,2 %
Železo 75 mg/kg
Měď 10 mg/kg
Mangan 33 mg/kg
Zinek 95 mg/kg
Jód 0,3 mg/kg
Selen 0,2 mg/kg
Aminokyseliny
Arginin 2,3 %
Histidin 0,8 %
Izoleucin 1,3 %
Leucin 2,05 %
Lysin 2,1 %
Cystin 0,49 %
Methionin 1,4 %
Methionin-cystin 0,95 %
Fenylalanin 1,2 %
Threonin 1,3 %
Tryptofan 0,5 %
Valin 1,45 %

 

Dávkování

Hmotnost psaMnožství na den
1-5kg 30-80g
5-15kg 80-160g
15-25kg 160-240g
25-35kg 240-320g
35-50kg 320-430g
50-70kg 430-580g

 

Poznámka k dávkování

Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase a věku. Pes musí mít přístup k pitné vodě.

 
Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.