Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

VINYLOVÁ KOST PRO PSY TVAR SRDCE 15cm

Vaše cena: 99,-
Bez DPH: 82,-
Sleva: 50.5 %
Běžná cena: 200,-
Ušetříte: 101,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vinylová kost tvar srdce 15cm je hračka vhodná pro psy středních plemen.

Vinilová středně velká mordá kost pro psy

Vinylová kost tvar srdce 15cm je hračka vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, která zajistí vašemu pejskovi dlouhé hodiny zábavy. Nejčastěji tuto kostičku berou majitelé středních ras.

Hračka je vyrobená z vinylu a má tvar srdcové kosti s motivy tlapek a malých kostiček. Z její střední části, za kterou ji pejskové nejčastěji drží v tlamě, vyčnívají malé výstupky. Ty mají hned dvojí funkci. Díky těmto čudlíkům se pejskovi kůstka nevysmekává, ani když je oslintaná a navíc díky nim dochází k masírování dásní. Co se týče barevného provedení, tak zde jednoznačně převládá modrá barva. Z povrchu dále vystupují menší tlapičky a kostičky bílé, červené a žluté barvy. Hračka se snadno udržuje a čistí.

Vinilová kost je praktická levná hračka za pár korun.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.