Naše zboží

CELOKOVOVÝ HŘEBEN 13 cm

Vaše cena: 500,-
Bez DPH: 413,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Stop spotřebnímu zboží! Celokovový hřeben je kvalitní produkt na rozčesání srsti, který vydrží.

Hřeben má na každé polovině odlišné mezery mezi zuby pro větší variabilitu. Jsou vhodné pro: rozčesání zacuchané srsti, vyčesání volné srsti a nečistot, styling. Zakulacené zuby pro extra příjemné česání a masáž.
Celková délka: 13 cm, délka zubů: 17 mm, mezery mezi zuby: 1 a 2 mm

Tipy k použití:

Styling – zkuste obě strany hřebenu, abyste našli stranu nejvhodnější pro konkrétní práci při úpravě srsti.

Rozčesání zacuchané srsti – Vašeho mazlíčka česejte vždy po směru růstu srsti. Nejdříve použijte hrubou stranu (s velkými mezerami mezi zuby) a pročesávejte tak dlouho, až nebude česáním vytahována žádná srst. Pokračujte v pročesávání jemnou stranou až do konečné úpravy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.