Naše zboží

TRANSPORTNÍ KOČÁREK PRO PSY

Vaše cena: 1699,-
Bez DPH: 1404,-
Sleva: 43.37 %
Běžná cena: 3000,-
Ušetříte: 1301,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Transportní kočárek pro psy výhodně s dopravou zdarma. Multifunkční kočárek pro maximální comfort.

Transportní kočárek pro psy výhodně s dopravou zdarma. Multifunkční kočárek pro maximální comfort.

Pokud hledáte důmyslně vymyšlenou přepravní tašku, vozíček či kočárek pro psa, věřte, že právě s tímto produktem budete spokojeni.

Svou velikostí bude plně dostačujícím přepravním prostředkem pro malé i střední pejsky. Množství kapsiček a přihrádek bude perfektním místem pro drobnosti, které byste jinak museli nosit po kapsách.
Otvor vpředu, kterým pejsek vstupuje a vystupuje či je do kočárku vkládán, je příjemně široký. Samozřejmostí jsou i okénka ze síťoviny pro snadný průchod vzduchu, proto se bude pejskovi v tašce dobře dýchat.

Oproti běžným přepravníkům je tento kočárek pro psy ze spoda vybaven kolečky a z vrchu výsuvným madlem a tak ho můžete lehce táhnout za sebou. Další vychytávkou jsou kšandy, díky kterým si můžete celý kočárek vzít na záda, jakoby to byl baťůžek. Vystýlka popruhů je měkká a nošení příjemné.
Transportní kočárek od Trixie se změní přesně v to, co bude v daný okamžik potřeba. Místo několika pomůcek - tašky, baťůžku, vozíku či kočárku, máte jednu, která všechny hravě nahradí,a to za zlomek ceny.

 

Kočárek doporučujeme pro menší psy do 8kg, aby byla zaručena maximální stabilita a komfort.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.