KONZERVA ONTARIO CHICKEN NUGGET 62x200g

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1303,-
Sleva: 3.29 %
Běžná cena: 1550,-
Ušetříte: 51,-
Dostupnost: Na dotaz
Množství:
Kód zboží:
 
Konzerva Ontario Chicken Pieces + Chicken Nugget 200g. Mokrá strava pro dospělé psy, malá plemena. Množstevní sleva!

Konzerva Ontario Chicken Pieces + Chicken Nugget 200g je vysoce kvalitní krmivo vyrobené masa a zeleniny. Jedná se o mokrou stavu určenou pro vaše mazlíčky s vysokou stravitelností, díky čemuž bude mít pejsek optimální stolici. Konzervy ontario můžete velmi dobře servírovat jako doplněk ke granulím.

Ontario Chicken Pieces plus nugget je určeno pro malá plemena psů, kteří si budou moci pochutnat na lahodné kuřecí pochoutce s kousky, nugetky kuřecího masa, které jsou zalité chutným drůbežím vývarem. Přirozená chuť, neodolatelné aroma a šťavnaté kousíčky kuřecího masíčka si váš malý pejsek zamiluje.
Množství, které váš pes potřebuje, závisí na činnosti, věku, prostředí a plemenu. Denní dávka je závislá na aktivitě, věku a plemeni psa. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření skladujte v chladničce. Vždy je třeba zajistit přístup k dostatečnému množství vody.


Ontario je české krmivo, které vyrábí firma Vafo Chrášťany, což je dobrou zprávou pro chovatele, kteří dávají přednost našim výrobkům. Díky domácí výrobě jsou konzervy k dostání za příjemně nízké ceny.

 

 

 

 
Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.