Naše zboží

PROTIHLTACÍ MISKA MALÁ

Vaše cena: 199,-
Bez DPH: 164,-
Sleva: 33.45 %
Běžná cena: 299,-
Ušetříte: 100,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Protihltací miska 0,45l je velmi jednoduchá, levná pomůcka proti hltání potravy. Určena je pro malé psy.

Protihltací miska

Je Váš malý pejsek stále nafouknutý, trpí těžkostí žaludku? Že váš pes nejí, ale hltá? Speciální plastová miska proti hltání o objemu 0,45l bude to, co hledáte. Polykání vzduchu nezpůsobuje pouze bolení žaludku, ale zvyšuje se i pravděpodobnost torze (přetočení) žaludku. Hltání můžete zabránit více způsoby, tento je však ze všech nejlevnější.

Aby miska neklouzala, je po jejím obvodu guma. Uvnitř misky jsou výčnělky, díky kterým se pojídání granulí značně ztíží a zabrání tak hltání.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.