Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOSMETICKÝ ODKLADAČ SE ZÁSOBNÍKEM

Vaše cena: 9999,-
Bez DPH: 8264,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kosmetický odkladač se zásobníkem.
 
Kosmetický odkladač se zásobníkem.

Kosmetický odkladač se zásobníkem

 

Čtyřpatrový barevně neutrální odkladač do vašeho salonu, který budete mít stále při ruce. Tento stoleček má navíc zásobník, který slouží jako koš na znečištěné ručníky nebo jiný použitý materiál. Díky gumovým kolečkům s ním budete moci snadno manipulovat po provozovně. Celkové rozměry složeného odkladače jsou 73x42x83cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.