Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

ODKLÁDACÍ STOLEK DO SALONU S ŠUPLÍKEM

Vaše cena: 11999,-
Bez DPH: 9917,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Odkládací stoleček do psího salónu s šuplíčkem.
Kód zboží:
 
Odkládací stoleček do psího salónu s šuplíčkem.

Odkládací stolek do salonu 

 

Třípatrový bílý odkládací stolek do vašeho salonu, který budete mít stále při ruce. Tento stoleček má kromě tří běžných pater ještě šuplík. Díky gumovým kolečkům s ním budete moci snadno manipulovat po provozovně. Celkové rozměry složeného odkladače jsou 55x37x82cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.